3D virtuální brýle VR-X2 (VR BOX), White/Black

3D brýle pro virtuální realitu nabízí zážitky s jakýmkoli smartphonem o velikosti displeje 3,5"-6". Kvalitní zpracování a optika zajistí pohodlné sledování videí, fotografií a aplikací určených pro tyto brýle. Ke stažení na Google Play nebo App Store.
Kód
ACOSUNVRX2050
EAN
8595097774061
Part. number
HAPPY-3D-VR-X2
Naše cena
590 Kč/ ks
Naše cena
488 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
ACOSUNVRX2050_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu 3D virtuální brýle VR-X2 (VR BOX), White/Black

Technické specifikace

  • Rozměry: 198 x 135 x 105 mm
  • Hmotnost: 330 g
  • Vhodné pro smartphony od 3,5" až 6"
  • Zobrazení s dioptrickou korekcí 5 mm
  • Konektor pro sluchátka na více místech
  • Nastavitelné umístění na obličeji

Užijte si dokonale třetí rozměr obrazu

Nechte se vtáhnout do děje 3D filmů, fotografií nebo her pomocí vašeho smartphonu a těchto špičkových 3D brýlí. Oproti běžným televizím a monitorům vás 3D brýle doslova obklopí dech beroucím virtuálním prostorem. Tyto 3D brýle navíc můžete vzít kamkoli s sebou a rozjet zábavu pro vás i vaše přátele, kdekoli se ocitnete.

Na obvyklých místech, kde bývá zvukový konektor v telefonu, jsou v 3D brýlích otvory. Velmi jednoduše tak připojíte sluchátka a budete obklopeni nejen dokonalou 3D virtuální realitou, ale i stereo zvukem.

Brýle mají nastavitelnou vzdálenost mezi čočkami tak, aby přesně odpovídaly přímému pohledu vašich očí. 3D zobrazení tak bude vždy dokonalé. Pro uživatele se slabším zrakem je systém vybaven optickou korekcí v rozmezí 5 mm posunu čoček. Pro případ nutnosti dalších korekcí je v 3D brýlích dostatek volného prostoru pro použití i s běžnými dioptrickými brýlemi.