Adonit stylus Jot Mini 2.0, silver

Adonit Jot Mini 2.0 je zbrusu nový stylus. Vhodný k náčrtkům a psaní zápisků na Vašem iPadu nebo iPhonu. S tímto perem půjde vše tak snadno, jako s tužkou na papíře.
Kód
APOSADMIN2002
EAN
847663021795
Part. number
ADJM2S
Naše cena
699 Kč/ ks
Naše cena
578 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOSADMIN2002_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Adonit stylus Jot Mini 2.0, silver

Technické specifikace

  • Materiál: tělo - matný hliník, hrot - ocel
  • Pro displeje s kapacitní dotykovou technologií

Adonit Jot Mini představuje ideální kombinaci přesného a kompaktního pera k vašemu tabletu. S pevným celokovovým tělem máte naprostou kontrolu nad každým tahem. Aby se jemná špička stylusu nepoškodila při přenášení, najdete v balení také praktické víčko. Díky tomu si ho můžete schovat klidně i do kapsy. V každém zakoupeném stylusu získáte spolehlivý nástroj s luxusním vzhledem a velmi kvalitním zpracováním.

Nejpohodlnější digitální psaní zajišťuje speciální disk, umístěný kousek od hrotu. Práve tento průhledný disk vám umožní naprosto přesné tahy - ihned vidíte, kde špička zanechá stopu. Unikátně řešená špice klouže podobně, jako když píšete na papír, i proto je manipulace s tímto stylusem velmi intuitivní. Pomocí klipu si ho můžete přichytit třeba na oděv, nebo zavěsit.

Oproti svému předchůdci je vyráběn ve velmi elegantních matných odstínech černé a stříbrné. To samozřejmě není vše, také disponuje lépe upraveným klipem, díky kterému lépe drží zavěšený například na oděvech.