Alkoholtester Floome - černý

Alkohol tester Floome posouvá hranice využitelnosti vašeho zařízení. Díky italskému týmu 2045Tech můžete proměnit vaše zařízení v osobní měřič hladiny alkoholu v krvi.
Kód
APOSFLALBL001
EAN
8595603919306
Part. number
EN-FL01-B
Naše cena
2 499 Kč/ ks
Naše cena
2 065 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOSFLALBL001_max_0.jpg

Popis produktu Alkoholtester Floome - černý


Alkohol tester Floome posouvá hranice využitelnosti vašeho smartphonu. Díky šikovným rukám italského týmu 2045Tech můžete proměnit svůj telefon v osobní měřič hladiny alkoholu v krvi. Používání nepohodlných detekčních trubiček na alkohol je přežité.

V tomto malém zázraku vyrobeném z kvalitního plastu ABS budete mít věrného přítele, který vám vždy řekne, jestli je bezpečné sednout si za volatn nebo raději zvolit jiný způsob přepravy. Měření probíhá za pomoci vortexového snímače průtoku, který je kombinovaný se senzorem na bázi palivových článků. Stejnou technologii využívají i nejmodernější policejní detektory alkoholu, takže si výsledkem můžete být jisti.


K telefonu Floome připojíte integrovaným 3,5mm konektorem do sluchátkového portu. Doprovodná aplikace pro měření je dostupná pro telefony s operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone. Stačí zadat pohlaví, výšku, váhu a věk a použít alkohol tester pro měření. Díky zadaným údajům aplikace lépe vyhodnotí, kdy klesne hodnota alkoholu v krvi pod zákonem povolenou hranici. V případě, že Floome naměří hodnotu, která není zákonem povolena, zpřístupní se spousta dalších užitečných funkcí.

Floome vám pomůže v každé situaci. Jednoduchým kliknutím můžete odeslat zprávu nejbližším kamarádům, jestli by vás někdo nevyzvedl. Případně si přivolat taxi nebo si na mapě najít restaurace, protože jídlo, jak známo, pomáhá alkohol odbourávat. Veškeré naměřené hodnoty zůstávají uložené a lze se k nim kdykoli později vrátit nebo je sdílet mezi příteli na sociálních sítích. Ovládání aplikace je velmi intuitivní, a pokud by se přece jen stalo, že si nebudete vědět rady, je vám k dispozici průvodce přímo v aplikaci.

Klíčové vlastnosti

- Stejná technologie měření jako u policejních detektorů
- Vortexový snímač průtoku
- Aplikace v češtině
- Podrobné statistiky v měření
- Sociální funkce - sdílení dat, přivolání taxi nebo přátel, mapa nejbližších restaurací
- Baterie na 10 let provozu

Obsah balení

- Alkoholtester Floome
- Náhradní náustek
- Návod k použití