Apple iPad Air Wi-Fi 16GB MD788SL/A

iPad Air opět poposunul hranice dokonalosti a kvality. Zásadní změnou je ultra rychlý čip A7 se 64bitovou architekturou a pohybovým koprocesorem M7. iPad Air má Retina displej, kameru FaceTime HD, iSight a extrémně rychlé bezdrátové připojení WiFi.

Kód
POTBAP01W052
EAN
888462098724
Part. number
MD788FD/B
Naše cena
10 490 Kč/ ks
Naše cena
8 669 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
Apple iPad Air Wi-Fi 16GB MD788SL/A

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Apple iPad Air Wi-Fi 16GB MD788SL/A

Technické specifikace

  • 9,7palcový Retina displej
  • Čip A7 (64bitová architektura), koprocesor M7
  • 5 Mpx kamera iSight s nahráváním HD videa
  • Kamera FaceTime HD
  • Vestavěné Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
  • Až 10hodinová výdrž na baterii

Úplně nový design.

Lehčí váha. Těžší převaha.
 

Přestože je iPad Air neskutečně tenký, jeho unibody konstrukce z hliníku je zároveň neuvěřitelně pevná. Proti iPadu předchozí generace ubral téměř čtvrtinu objemu. Takže neváží ani půl kila. Opravdu pozoruhodné je na iPadu Air to, že ve svém štíhlém těle koncentruje tolik výkonu a schopností. Takže i když toho s sebou máte míň, zvládnete toho ještě víc.
Retina displej.

Budete koukat. Jak je ho málo.

iPad je od začátku o displeji. A u iPadu Air to platí ještě víc. Protože jsme na obou stranách displeje zúžili okolní rámeček, ale úchvatný Retina displej zústal stejně velký. Takže uvidíte ještě víc obsahu než dřív. V rozlišení 2048x1536 s více než 3,1 miliónu pixelů vynikají nejmenší detaily fotek a videí a text je ostrý jak břitva. Vaše oči jednotlivé pixely nerozliší. Takže vidíte jen to, na co se chcete dívat.

Ohromná síla.

Výkon jsme nevzali na lehkou váhu.

Nový čip A7 navržený společností Apple přináší do iPadu 64bitovou architekturu, jaká byla ještě před pár lety doménou stolních počítačů. To znamená dvojnásobný výpočetní a grafický výkon ve všech úlohách. Baterie přitom pořád vydrží až 10 hodin studia, přehrávání, sestavování a vytváření čehokoli, na co se cítíte.

Stejně skvělá výdrž baterie.

iPad Air je výkonný, nikoli však ve vysávání baterie. I když je o 20% tenčí a až dvakrát rychlejší než iPad předchozí generace, pořád na baterii vydrží stejných deset hodin. Čip A7 je totiž nejen výkonnější, ale taky úspornější. Ať tedy s iPadem Air vyrazíte kamkoli, budete mít dost energie jít ještě dál.

iPad Air a iOS 8.

iOS 8 je nejvyspělejší mobilní operační systém vůbec. Získáte s ním nové funkce jako Komunitu, iCloud Drive nebo Rodinné sdílení. A protože je navržený pro iPad, všechno nejen vypadá krásně, ale taky krásně funguje.

Parametry produktu Apple iPad Air Wi-Fi 16GB MD788SL/A

Distribuce
CZ