Apple iPad Camera Connection Kit

iPad Camera Connection Kit Vám velmi zjednoduší přenos fotografií z kompaktních fotoaparátů. Jeho součástí jsou dva konektory, každý s jedinečným rozhraním. Do prvního konektoru připojte fotoaparát pomocí USB a do druhého SD kartu.
Kód
POADAPIPADCAM
EAN
885909393404
Part. number
MC531ZM/A
Naše cena
899 Kč/ ks
Naše cena
743 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POADAPIPADCAM_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Apple iPad Camera Connection Kit

Technické specifikace

  • iPad se sadou pro připojení fotoaparátu podporuje standardní fotografické formáty včetně JPEG a RAW a také formáty SD a HD videa jako H.264 a MPEG-4
 

Se sadou pro připojení fotoaparátu k iPadu můžete neskutečně snadno stahovat fotky a videa z digitálního fotoaparátu do iPadu, abyste si je mohli prohlížet na jeho úžasném displeji a sdílet s rodinou s přáteli.

Sada obsahuje dva konektory, z nichž každý je pro jiné rozhraní:

- Konektor fotoaparátu je vybaven rozhraním USB. Stačí jej připojit do portu dokovacího konektoru na iPadu a potom USB kabelem (prodáván samostatně) připojit digitální fotoaparát nebo iPhone. iPhone 3G není podporován.
- Čtečka SD karet umožňuje importovat fotky a videa přímo z SD karty z fotoaparátu. Připojte ji k iPadu a potom vložte SD kartu z fotoaparátu do slotu.

iPad po navázání spojení automaticky otevře aplikaci Obrázky, ve které si můžete vybrat, jaké fotky a videa chcete importovat, a poté je uspořádá do alb. Při příští synchronizaci iPadu s PC nebo Macem se fotky a videa z iPadu přidají do knihovny fotografií v počítači.


Co je v krabici:

- Konektor fotoaparátu
- Čtečka SD karet