Apple Lightning to SD Card Camera Reader

Praktická redukce umožňující snadno a rychle přenést fotografie a videa z SD karty do vašeho iPadu 4. generace nebo iPadu mini.
Kód
POADAPLISD006
EAN
888462314510
Part. number
MJYT2ZM/A
Naše cena
899 Kč/ ks
Naše cena
743 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POADAPLISD006_max_0.jpg

Popis produktu Apple Lightning to SD Card Camera Reader


Lightning čtečkou SD karet z fotoaparátu můžete snadno stahovat fotky a videa z digitálního fotoaparátu do iPadu nebo iPhonu, abyste si je mohli prohlížet na jeho parádním displeji a sdílet je s rodinou a přáteli.

iPad nebo iPhone po vložení SD karty do čtečky automaticky otevře aplikaci Fotky, která všechny fotky organizuje do Okamžiků, Sbírek a Roků. A když si zapnete knihovnu fotografií na iCloudu, všechny vaše fotky a videa v plném rozlišení se budou bezpečně ukládat na iCloud a automaticky synchronizovat do aplikace Fotky na všech vašich zařízení. Pomocí Sdílení fotografií na iCloudu můžete vybrané fotky a videa sdílet jen s lidmi, které vyberete.

Lightning čtečka SD karet z fotoapadátu podporuje standardní formáty fotografií jako JPEG nebo RAW a také formáty videa ve standardním a vysokém rozlišení jako H.264 nebo MPEG-4. Na iPadu Pro podporuje přenos dat rychlostí USB 3, na všech ostatních modelech iPadu a iPhonu podporuje rychlost USB 2. 


Co je v krabici:

- Adaptér Apple Lightning čtečka SD karet z fotoaparátu