Apple Pencil

Apple Pencil má díky novému Multi-Touch v iPadu Pro výjimečné možnosti a je přesný do posledního pixelu.Neuvěřitelně citlivými senzory tlaku a náklonu Apple Pencil rozpozná,když přitlačíte nebo změníte jeho úhel.
Kód
POMOAPIPST099
EAN
888462313711
Part. number
MK0C2ZM/A
Naše cena
2 990 Kč/ ks
Naše cena
2 471 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POMOAPIPST099_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Apple Pencil

Technické specifikace

  • Délka : 175,7 mm (od hrotu k víčku)
  • Průměr: 8,9 mm
  • Hmotnost: 20,7 g
  • Připojení: Bluetooth, Lightning konektor
  • Magnetické víčko
  • V krabici: Apple Pencil, Lightning adaptér a náhradní hrot

Hodně povědomý.
Zcela revoluční.

Představujeme Apple Pencil k iPadu Pro.

Jsou chvíle, kdy na iPadu Pro můžete chtít ještě větší přesnost. Abychom rozvinuli všestrannost ovládání Multi-Touch, navrhli jsme pro takové okamžiky Apple Pencil. I když je technologie uvnitř zcela odlišná od čehokoli, co jsme kdy zkonstruovali, v ruce vám Apple Pencil bude hned povědomý. Umožňuje vytvářet nejrůznější efekty s přesností na jednotlivé pixely, a tak vám dává dosud nepoznanou tvůrčí svobodu.
 

Apple Pencil. Prodloužená ruka představivosti.

I kdybyste Apple Pencil viděli poprvé, dávno ho umíte používat. Od prvního okamžiku dělá to, co očekáváte. A daleko víc. Ať skicujete v parku, malujete portrét, nebo projektujete, Apple Pencil vám dává celou řadu nástrojů v jednom. A ani v nejmenším vás nebrzdí.

Citlivá odezva. Bez prodlení.

Od jiných tvůrčích nástrojů se Apple Pencil liší bleskovou odezvou. Jeho latenci - nepatrné zpoždění mezi začátkem tahu a zobrazením čáry na displeji - se nám totiž podařilo zkrátit na téměř nepostřehnutelnou míru.

iPad Pro pozná, kdy se ho dotýkáte prstem a kdy v ruce držíte Apple Pencil. Když iPad pro vnímá Apple Pencil, dotykový subsystém skenuje jeho signál 240krát za sekundu. Získává tak dvakrát víc datových bodů než při ovládání prstem. Tato data v kombinaci se softwarem Apple v praxi znamenají, že obrázek, který máte v hlavě, dělí od obrázku na displeji jen pár milisekund.

Kreslete různou tloušťkou. Stačí přitlačit.

V jeho štíhlém těle se skrývají jemné a přesné tlakové senzory, které dokážou vyhodnocovat nejrůznější síly. Pečlivě umístěný senzor přesně rozpoznává, jak silně na hrot Apple Pencil tlačíte. Když chcete nakreslit tlustčí čáru, přitlačíte. Jemným dotykem kreslete tenoulinké čáry. Paleta kreativních efektů je prakticky neomezená. Stejně jako váš tvůrčí rozlet.

Pusťte se do stínování. Stačí naklonit ruku.

Dva senzory náklonu v hrotu Apple Pencilu vyhodnocují přesnou orientaci a úhel ruky. Multi-Touch displej pak při přirozeném psaní nebo kreslení rozpoznává relativní polohu obou těchto senzorů. Efekty stínování tak můžete dělat nakláněním Apple Pencilu stejně jako při kreslení uhlem nebo obyčejnou tužkou.

Baterie nabitá na 12 hodin. Tvůrčí náboj je na vás.

Pod magnetickým víčkem Apple Pencilu se skrývá konektor Lightning. Apple Pencil nabijete snadno tak, že ho zapojíte do iPadu Pro. Konektor je mírně prodloužený, abyste s nabíjením neměli problém, i když iPad Pro budete mít v silikonovém pouzdru. Plně nabitý Pencil vám vydrží na 12 hodin čmárání, skicování, malování a překreslování. A když se vám Apple Pencil při používání vybije, stačí 15 vteřin nabíjení z iPadu Pro a vydrží vám další půl hodinu.