Apple TV 64GB

Užívejte si velkolepé hry a aplikace z App Storu. Na filmy, seriály a přímé sportovní přenosy se čím dál víc díváme v aplikacích. A tam míří i televize. Nová Apple TV tuhle vizi rozvijí.

Kód
APTVAPAPTV007
EAN
888462749220
Part. number
MLNC2SP/A
Naše cena
6 490 Kč/ ks
Naše cena
5 363 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APTVAPAPTV007_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Apple TV 64GB

Technické specifikace

  • Rozměry: 35 x 98 x 98 mm
  • Hmotnost: 425 g
  • Kapacita: 64GB
  • Čip A8 s 64bitovou architekturou
  • Wi-Fi 802.11ac s technologií MIMO
  • Bluetooth 4.0, Vestavěný napájecí zdroj


Apple TV

Budoucnost televize je tady.

Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou základnu. S novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou. Tohle je nová Apple TV. Sem míří televize.
 

Všechno se točí kolem aplikací.

Na svých mobilních zařízeních a počítačích se v aplikacích dostáváte k nejrůznějšímu zábavnému obsahu. A právě tím směrem míří i televize z obýváku. Aplikace osvobodily televizi. Umožňují vám osobně si vybrat, na co se chcete dívat. Kdy a kde. Pro novou Apple TV a její výkonný nový tvOS chystají vývojáři zážitky , které změní vaše očekávání od velké obrazovky. A udělají z vaší televize něco tak osobního, jako je váš iPhone nebo iPad.
 

Televize a technologie si konečně padly do oka.

S nástupem iPhonu a iPadu se hodně velkých inovací a nových technologií soustředilo na malé obrazovky, které nosíme po kapsách nebo v rukou. Je načase, aby se něco z těchto technologií dostalo i na velké obrazovky. Nová Apple TV se svým tvOS, nově navrženým prostředím a dotykovám ovládáním Apple TV Remote představuje úplně novou vizi pro televizi.
Tolik zábavy, kolik vydržíte.

Apple TV vám zprostředkuje přístup k největším pojmům ve světě zábavy. Filmové trháky z iTunes. Živé sportovní přenosy. Nejnovější zpravodajství. Vzdělávací programy. Zábava jen pro děti. A tím seznam zdaleka nekončí. Neustále přibývají další skvělé kanály. Těžko uvěřit, že se do tak malé krabičky vejde tolik výborného obsahu.Hry a aplikace v televizi. To bude velké.

App Store má televizní premiéru. Připravte se na velkolepé hry. Aplikace, které vám z obýváku udělají tělocvičnu nebo třeba třídu. Zážitky pro víc lidí, které změní vaši představu o rodinném večeru. Už se nemůžeme dočkat, s čím vývojáři příjdou.


Televizní zážitek, jaký jste ještě nezažili.

Televizní obrazovku máte až na druhém konci pokoje. Proto jsme prostředí Apple TV navrhli tak, abyste se ho přímo dotýkali. Aby vás od televize nic nedělilo. Prostředí nové Apple TV nechává vyniknout obsah. Filmové plakáty vizuálně ožívají efektem paralaxy, který zároveň jasně ukazuje, kde na obrazovce jste. I ze tří metrů je to prostředí, do kterého se ponoříze.


Rozlučte se s nekonečným mačkáním knoflíků.

Dotykové ovládání navždy změnilo naši interakci s telefony. Teď ho máte na dálkovém ovládání. Na dotykovém povrchu Apple TV Remote můžete hladce posouvat, vybírat a procházet prostředí na obrazovce. Na obrazovce televize se bezprostředně zrcadlí každý pohyb na dotykovém povrchu. Pohyb po časové ose dopředu a dozadu je daleko přesnější než dřív. Jednoduše přejíždějte po časové ose a přesně si najděte, co hledáte, podle náhledu záběrů. Je to tak přirozené a plynulé, že nebudete muset spustit oči z obrazovky nebo rozsvěcet, abyste našli to správné tlačítko.


Co je v krabici

- Apple TV
- Apple TV Remote
- Napájecí šňůra
- USB kabel s konektorem Lightning
- Dokumentace