Bang & Olufsen Beolit 15 Black

B&O Beolit 15 je výkonný a přenosný Bluetooth reproduktor s převratným všesměrovým zvukem True360, až 24hodinovou výdrží baterie a bytelným hliníkovým jádrem, jehož konstrukce počítá s mobilitou a zaručuje akustickou stabilitu.
Kód
APRPBPBENA003
EAN
5705260060331
Part. number
1287626
Naše cena
13 650 Kč/ ks
Naše cena
11 280 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM
APRPBPBENA003_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Bang & Olufsen Beolit 15 Black

Technické specifikace

  • Rozměry: 135 x 189 x 230 mm
  • Hmotnost: 2,7 kg
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Vstupy: 3,5 mm Jack, USB (pouze nabíjení)
  • Doba přehrávání: až 24 hodin
  • Materiály: Hliník, plast, guma, kůže

Bezdrátový reproduktor Beoplay Beolit 15 od výrobce Bang & Olufsen je určen pro náročné posluchače. Nabízí promyšlený, nevtíravý design a zajímavé vychytávky a detaily. Díky Bluetooth připojení bude neustále s vámi. Navíc se nemusíte bát, že mu brzy dojde šťáva, na jedno nabití baterie totiž vydrží až 24 hodin.

- Vysoký výkon 2 x 35 W dvou Class D zesilovačů
- 1 x mini USB a USB port pro nabíjení mobilních zařízení
- Dedikované tlačítko pro zapnutí rozhraní Bluetooth a ovládání hlasitosti
- Nadčasový design dánské designérky Cecilie Manz

Vynikající zvuk ze všech stran

Tento designový skvost můžete při poslechu postavit kamkoli. Funkce True 360 Sound zajistí stejně kvalitní poslech, ať už jej natočíte na kteroukoli stranu. Tuto vlastnost skvěle využijete například při poslechu více lidí v kruhu, všichni uslyší hudbu v perfektní kvalitě.

 Připojte 2 zařízení najednou

Beoplay Beolit 15 spojíte se svým smartphonem několika způsoby. Pohodlí zajistí Bluetooth ve verzi 4.0 a pro MP3 přehrávače je připraven vstup line-in. K dispozici je i USB konektor, který během přehrávání hudby zároveň vaše zařízení nabije. Vychytanou vlastností je připojovací protokol - Beolit 15 si zapamatuje až 8 uživatelů a dokonce není problém ani připojení dvou zařízení naráz - můžete se tak střídat, kdo pustí lepší hudební mix.

Položte svůj telefon

Svůj telefon se zdrojem hudby si můžete položit na reproduktor. Díky protiskluzové gumové podložce se přitom nemusíte obávat, že by z něj v důsledku basových vibrací spadl. Potřebujete reproduktor přesunout na jiné místo? Vezměte jej za řemínek z tvrzené kůže, který zabraňuje nežádoucímu pohybu zařízení během přenášení. Potší nízká hmotnost 2,7 kg, takže rameno vás nebude bolet ani při delším nošení.