Beats EP On-Ear Headphones - White

Sluchátka Beats EP na uši mají mistrovsky vyladěný zvuk.Jejich elegantní, odolný rám je zpevněný lehkou nerezovou ocelí. Sluchátka Beats EP představují ideální základní model Beats pro jakéhokoli hudebního fanouška, který stojí o dynamický poslech.
Kód
AVSLBEEPWH001
EAN
888462602792
Part. number
ML9A2ZM/A
Naše cena
2 799 Kč/ ks
Naše cena
2 313 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLBEEPWH001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Beats EP On-Ear Headphones - White

Technické specifikace

  • Provedení: Na ucho
  • Izolace hluku
  • 3,5mm audio jack
  • S ovládáním a mikrofonem
  • Ovládání hovorů a hudby
  • Nastavování hlasitosti na kabelu

Sluchátka Beats EP na uši mají mistrovsky vyladěný zvuk. Provedení bez baterie umožňuje neomezený poslech a jejich elegantní, odolný rám je zpevněný lehkou nerezovou ocelí. Sluchátka Beats EP představují ideální základní model Beats pro jakéhokoli hudebního fanouška, který stojí o dynamický poslech.

Zvuk na výši

Sluchátka Beats EP na uši nabízejí mistrovsky vyladěný zvuk, jak si ho autor hudby představoval. Jejich precizní akustická soustava hraje průzračně čitelně a vyváženě, takže představují ideální základní model Beats pro jakéhokoli hudebního fanouška.

Stavěná pro život

Sluchátka Beats EP jsou odolná, lehká a pohodlná. Jejich odolný rám je zpevněný nerezovou ocelí a nastavitelné svislé posuvníky usnadňují pohodlné usazení. Jsou konstruovaná pro každodenní používání.

Stačí popadnout a jít

Sluchátka Beats EP můžeš brát všude s sebou. Nemají žádnou baterii, takže hrají neomezeně dlouho a jejich pevný kabel se ti při poslechu nezašmodrchá. Jen je popadni a jdi.

Co je v krabici

- Sluchátka Beats EP
- Skládací pouzdro
- Stručná příručna
- Záruční list