Beats Solo2 On-Ear Headphone - Black

Nový design sluchátek na uši Beats Solo 2 HD. Sluchátka byla vytvořena pro milovníky hudby, kteří hledají HD sluchátka se stejně dobrým vzhledem jako zvukem. Kombinace pokročilé technologie budičů a jedinečného designu poskytuje legendární zvuk.
Kód
AVSLBEBESO041
EAN
888462909532
Part. number
MH8W2ZM/B
Naše cena
4 899 Kč/ ks
Naše cena
4 049 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
Beats Solo2 On-Ear Headphone - Black

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Beats Solo2 On-Ear Headphone - Black

Sluchátka Beats Solo 2 dorazila. Nejoblíbenější sluchátka Beats byla přepracována zevnitř i navenek. S vylepšenou akustikou Vám Solo 2 umožní cítit hudbu s širším rozsahem zvuku a větší čirostí. Aerodynamická, lehká a odolná, tato kompaktní sluchátka jsou komfortnější než kdy dřív. Vezměte si s sebou svou hudbu kamkoli s novými Solo 2.


Pociťte nový druh zvuku

Ponořte se do emocionálního zážitku. Solo 2 mají dynamičtější a širší spektrum zvuku, čirost, která Vás přivede blíže k tomu, co umělec chtěl, aby jste slyšeli. Ať už posloucháte hip-hop, heavy metal nebo jazz, díky Solo 2 budete cítit vyšší věrnost zvuku.

Vlastní pohodlí

Vše začíná středem flexibilního hlavového mostu a pokračuje přes rám sluchátek, který je zahnutý jako ještě nikdy předtím, což Vám dává s novými Solo 2 pocit skvělého komfortu. Náušníky byly ergonomicky tvarované tak, aby odpovídaly tomu komfortnímu designu a podaly tak zvuk co nejépe. Na závěr - prvotřídní materiál náušníků pomáhá odvádět teplo a minimalizuje únik zvuku.

Aerodynamický design

Solo 2 se může pochlubit aerodynamickou estetikou s plynulými křivkami a šroubky, které nejsou vidět. Důležitá rozhodnutí v oblasti strojírenství a výběru materiálu vytvořila ještě odolnější sluchátka, která jsou vybavena pro ještě širší použití. Díky snadnému skládání jsou tato prémiová sluchátka připravená pro život na cestách.

Bez nutnosti dosahu Vašeho zařízení

Převezměte kontrolu. S barevně sladěným kabelem RemoteTalk můžete přeskakovat skladby, kontrolovat hlasitost a přijímat hovory, aniž byste museli mít v ruce Vaše zařízení.

 

Co je v krabici

  • Sluchátka Beats Solo 2
  • Kabel RemoteTalk
  • Neoprenové pouzdro