Beats Studio Over Ear Headphone - White

Nová sluchátka Beats Studio dostala zcela nový design - jsou lehčí, pevnější, pohodlnější a přesnější. Přináší výkonný zvuk s technologií ANC, dobíjecí baterii s výdrží až 20h a dálkové ovládání volání.
Kód
AVSLBEBEST029
EAN
848447001552
Part. number
MH7E2ZM/A
Naše cena
7 500 Kč/ ks
Naše cena
6 198 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLBEBEST029_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Beats Studio Over Ear Headphone - White

Technické specifikace

  • Provedení: na ucho
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
  • Délka kabelu: 1,3 m
  • Aktivní eliminace hluku

Nová sluchátka na uši Beats Studio dostala zcela nový kabát - nyní jsou ještě lehčí, pevnější, pohodlnější a navíc přesnější než původní světově proslulý model. Přináší výkonný přepracovaný zvuk s technologií adaptivního potlačení hluku (ANC), dobíjecí baterii s výdrří až 20 hodin a dálkové ovládání volání.


 

Pociťte svoji hudbu

Beats Acoustic Engine přináší důvěrný a reálný kontakt s hudbou a software DSP zprostředkovává přesně takovou emocionální hodnotu, kterou Vám chtěli Dr. Dre, Jimmy Iovine a další hvězdy hudebního průmyslu všech žánrů (rock, hip-hop, pop, elektronická hudba a R&B) přiblížit.

 

Ztiště na chvíli svět okolo

Ztiště si okolní zvuky při každodenním dojíždění nebo dramata Vašich hlučných sousedů - s duální technologií adaptivního potlačení hluku ANC (Adaptive Noise Canceling) sluchátek Beats si dopřejte ticho bez kompromisů. Při poslechu hudby technologie ANC automaticky vyvažuje poslech a zvuky z okolí. Pokud chcete sluchátka použít čistě k odizolování okolního hluku, režim ,,Pouze ANC,, automaticky zvýší úroveň potlačewní hluku na maximum.

Jaké baterie?

Dobíjecí baterie s výdrží 20 hodin je zárukou, že Vám to pěkně pošlape. Automatická funkce vypnutí a zapnutí sluchátka vypne, když se odpojíte - neplýtvá se tak energií a na dobře viditelném ukazateli stavu baterie hned zjistíte, kolik Vám ještě zbývá šťávy. Navíc lze nová sluchátka Studio téměř kdekoli nabíjet přes standardní adaptér micro USB.

Lehčí, pevnější a pohodlnější

Když se společnost Beats rozhodla představit novou verzi těchto legendárních sluchátek, přistoupila k tomu jako k designu nádherných sporťáků a volila velmi pečlivě. Nový model sluchátek Beats Studio působí čistěji: výrazné zaoblení, hladký povrch a žádné viditelné šrouby. Sluchátka nyní váží o 1% méně než původní model a mají lehčí, pevnější a pohodlnější hlavový oblouk. Náušníky jsou měkčí a sluchátka jsou vybavena ergonomickým měchem, díky kterému se flexibilně přizpůsobí různým tvarům hlavy. Hudbu si tak můžete nechat jenom pro sebe.
 

Vlastnosti

- Beats Acoustic Engine s přesným zvukem reprodukuje hudbu přesně tak, jak interpret zamýšlel
- Zjednodušený design lépe padne, rovnoměrně rozkládá zátěž a přináší více komfortu
- Technologie ANC odizoluje okolní svět ve dvou režimech
- Náúšníky potlačují okolní hluk
- Dobíjecí baterie s výdrří 20 hodin a automatickou funkcí vypnutí a zapnutí, stav baterie je zobrazen na dobře viditelném ukazateli

Co je v krabici

- Sluchátka na uši Beats Studio
- Zvukový kabel 3,5 mm
- Kabel se zabudovaným mikrofonem a dálkovým ovládáním
- Pevné transportní pouzdro