BOSE QC 35 - Silver

BOSE QC35 sluchátka s funkcí ,,aktivního potlačení hluku,,. Zajišťují skvělý zvuk ať jste v jakémkoli prostředí a ať děláte cokoli. I tichý zvuk bez šumu a rušení, takhle opravdu zní hudba.
Kód
AVSLBSQC35002
EAN
017817725453
Part. number
759944-0020
Naše cena
9 990 Kč/ ks
Naše cena
8 256 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLBSQC35002_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu BOSE QC 35 - Silver

Technické specifikace

  • Rozměry: 18 x 17 x 8,1 cm
  • Připojení: Bluetooth (párování NFC)
  • Audio kabel: 1,2 m
  • Špičkové potlačení okolního hluku
  • Až 20 hodin poslechu hudby na jedno nabití a 40 hodin pomocí audio kabelu

Firma Bose investovala přes čtyřicet let vývoje ve snaze vytvořit unikátní sluchátka s potlačením okolního hluku. Nyní přicházejí se sluchátky s potlačením okolního hluku v kombinaci s bezdrátovým připojením. Výsledkem jsou nová, bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35. Už žádné omezování kabely. Stačí se jen snadno připojit pomocí Bluetooth nebo jednoduše párovat díky NFC. Integrovaná patentovaná technologie se postará o zcela vyvážený zvuk v jakékoli úrovni hlasitosti, zatímco duální mikrofon zajistí jasné a zřetelné telefonní hovory i za větrného počasí nebo v hlučném prostředí. Jedná se o nejlepší sluchátka od Bose. Při vývoji byl jasně stanovený jeden cíl: hladce spojit Bluetooth konektivitu s nejvyspělejší technologií pro potlačení okolního hluku.

Užijte si hudbu

Stačí si sluchátka nasadit a zapnout potlačení okolního hluku a vaše oblíbená hudba najednou bude znít jako nikdy předtím. Budete mít pocit jako byste jí slyšeli úplně poprvé. Zní to magicky, ale magie to není. Jedná se jen o pokročilou technologii Bose, kdy přesně uspořádané mikrofony uvnitř a vně mušlí, které nepřetržitě měří, porovnávají a reagují na vnější zvuky. V reakci na okolní hluk je vygenerován a poslán do sluchátek odpovídající eliminující signál tak, aby účinně odfiltroval okolní hluk. To vám umožní si vychutnat sbou oblíbenou hudbu v neručením klidu.

Prvotřídní materiály zaručující maximální komfort

Použití kvalitních materiálů je velice důležité. Proto je čelenka na hlavovém mostu nejen měkká, ale opravdu pohodlná na nošení. Měkký potahový materiál je vytvořen z Alcantaru, který se používají prestižní mezinárodní společnosti v širokém spektru uplatnění jako jsou luxusní jachty nebo luxusní automobily. Díky tomu poskytují maximální komfort v rámci celodenního používaní. Ušní polštářky jsou vyrobeny ze syntetické kůže a obsahují silikonovou výplň pro pasivní eliminaci okolního hluku.

Tak lehké a odolné? Je to vůbec možné?

Ano, lehká sluchátka často vyvolávají dojem, že jsou vyrobeny z plastu, který není odolný s krátkou dobou životnosti. To je důvod, proč Bose používá speciální směs nylonu v kombinaci se skleněnými vlákny, která poskytuje pocit lehkosti a zároveň se pyšní vysokou úrovní odolnosti. Dokonce i malé detaily se mohou pochlubit velice kvalitními materiály. Hlavový most a výsuvné části a panty jsou vyrobeny z nerezové ocele, aby zajistily dostačující odolnost při každodenním použití.

Relaxační ticho

Dalším důležitým faktorem při používání sluchátek je slyšitelný elektronický šum. Na tento hluk se většinou člověk zaměří, když používá sluchátka v tichém prostředí. Vzhledem k tomu, že hluk je měřitelná frekvence, byla ještě více vylepšena elektronika ve sluchátkách QC 35 tak, že měkký šum se prakticky nedá zaznamenat.
 

Co je v krabici

- Sluchátka Bose QC 35
- Adaptér do letadla
- Audio kabel
- USB kabel
- Přepravní pouzdro