BOSE QC®25 Apple - White

Nová nejlepší sluchátka od Bose s inovativním designem a mnoha vylepšeními, která jsou vybavena exkluzivní technologií pro potlačení okolního hluku. Už nezáleží na tom, jak hlučný svět je kolem Vás, teď už budete jen vy a vaše hudba.
Kód
AVSLBSQC25005
EAN
017817652490
Part. number
B 0715053-0020
Naše cena
8 490 Kč/ ks
Naše cena
7 016 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLBSQC25005_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu BOSE QC®25 Apple - White

Technické specifikace

  • Rozměry sluchátek: 19,1 x 15,2 x 2,3 cm
  • Rozměry mušle: 9,6 x 7,4 cm
  • Hmotnost: 195 g
  • Provedení: na ucho
  • Kompatibilita: iPhone, iPad, iPod
  • Vylepšené potlačení okolního hluku

Jedny z nejlepších náhlavních sluchátek s uzavřenou ozvučnicí byly kompletně přepracovány a získaly zcela nový inovativní design. Nové QC 25 se mohou pochlubit nejen novou odolnou povrchovou úpravou díky ještě vyšší kvalitě použitých materiálů s velkým důrazem na detail, ale i dokonalým zvukem, který je pro BOSE charakteristický.

- Vylepšená funkce eliminace okolního hluku pro použití jak v práci tak i na cestách
- Jedinečná kvalita zvuku pro přirozenou reprodukci vaší oblíbené hudby
- Lehká Around-ear konstrukce pro celodenní komfort
- Ovládání hudby a hovorů prostřednictvím in-line mikrofonu a dálkového ovládání

Optimalizovaný design

V rámci designu těchto špičkových sluchátek byly použity vysoce kvalitní materiály a odolná povrchová úprava. Pro větší pohodlí můžete s náušníky nyní více otáčet a jsou ještě lehčí. Komfortní čelenka je lemována kvalitním semišem a přizpůsobuje se ještě lépe vašemu tvaru hlavy. Pokud se Vám AAA baterie náhodou vybije, můžete pokračovat v poslechu hudby bez redukce okolního hluku. Díky otočným náušníkům lze sluchátka snadno složit do malého tvaru.

Méně okolního hluku a více relaxace

Se sluchátky QC 25 se můžete zaměřit pouze na to, co je skutečně důležité a tím je vaše hudba, filmy nebo videa. Nechtěné zvuky zůstanou zcela mimo a je jedno, kde se budete právě nacházet, jestli na hlučné ulici, v kabině letadla nebo rušné kanceláři. Pokročilá a exkluzivní technologie ve spojení se speciální elektronikou blokuje hluk ještě dříve, než dorazí k vašim uším. Důraz na detail při návrhu náušníků zaručuje pevné utěsnění kolem ucha a dokonalou eliminací od okolního světa.

Věrný zvuk

Většina BOSE techniků je vášnivými hudebníky, což se odráží a je zároveň cítit v každém jejich výrobku. Se sluchátky QC 25 můžete tak poslouchat nezkreslený zvuk kytar, křišťálově čisté vokály a bohatě hluboké basy. BOSE QC 25 a TriPort technologie (akustická proprietární struktura) poskytující dokonalý výkon a přesvědčivý zvukový zážitek tak, že budete chtít poslouchat vaší hudbu hodiny.

Snadné ovládání

Sluchátka QC 25 byly speciálně navrženy pro použití s vybranými zařízeními Apple jako jsou iPhone, iPod nebo iPad. Takže můžete jedním stiskem tlačítka na dálkovém ovládání příjmout hovor nebo ovládat hudbu. Vše máte na dosah ruky.


Co je v krabici

- Sluchátka BOSE QuietComfort 25
- Odnímatelný audio kabel s mikrofonem a ovládáním (1,42 m)
- Adaptér do letadla
- AAA baterie
- Cestovní pouzdro