BOSE SoundSport In-Ear Apple - Green

BOSE SoundSport Wireless In-Ear jsou velmi pohodlné ať je Vaše sportovní aktivita jakákoliv. Jsou odolné vůči potů a povětrnostním podmínkám. Dosahování Vašich cílů tak bude ještě příjemnější.
Kód
AVSLBSSSIE004
EAN
017817699266
Part. number
741776-0030
Naše cena
2 690 Kč/ ks
Naše cena
2 223 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLBSSSIE004_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu BOSE SoundSport In-Ear Apple - Green

Technické specifikace

  • Rozměr sluchátek: 106 mm (délka)
  • Hmotnost: 17,86 g
  • Odolné proti potu a povětrnostním vlivům
  • Plně kompatibilní s Apple

Motivujte se k vyšším výkonům se zvukem Bose

Užijte si tréninky nabité energií s vysokým zvukovým výkonem sluchátek SoundSport, kterým se nemohou vyrovnat žádné běžně dostupné sportovní sluchátka. SoundSport sluchátka do uší jsou odolné proti potu a během tréninku zůstanou po celou dobu pohodlně a bezpečně uchycené ve vašich uších. S in-line dálkovým ovládáním můžete snadno regulovat hlasitost poslechu, výběr skladeb nebo přijímat hovory aniž byste museli sáhnout po vašem zařízení, které není zrovna na dosah ruky. Nechte se inspirovat vaší oblíbenou hudbou k maximálním výkonům se SoundSport sluchátky, které se perfektně hodí pro váš aktivní životní styl.

- Vaše hudba bude mít hluboký a čistý Bose zvuk
- Odolná proti potu a povětrnostním vlivům a vydrží i ty nejnáročnější podmínky
- Patentované Stay Hear tips zaručí pohodlné a komfortní uchycení ve vašich uších
- Dálkový ovladač a vestavěný mikrofon umožní pohodlné přepínání mezi hovory a vaší hudbou

 

Navržený tak, aby přesně vyhovovaly tomu, co zrovna děláte

Ještě další kolo, ještě další píseň. Když posouváte své limity, motivace je pro vás nutností. Patentovaná technologie TriPort poskytuje křišťálově znějící výšky a realističtější, hluboké basy. Akustické porty jsou umístěny tak, aby byla odolná proti potu a nepříznivému počasí. Hydrofobní povlak zajišťuje, že vlhkost se nedostane do sluchátek a díky tomu splňují i ty nejnáročnější požadavky v rámci vašeho aktivního stylu života.

Přirozeně se přizpůsobí tvaru vašich uší

Patentované silikonové ušní vložky - Stay Hear tips se přirozeně přizpůsobí tvaru vašich uší. Tím pádem zajistí bezpečné usazení v uchu a nikdy nebudou vypadávat nebo nepříjemně tlačit. Pohodlné a komfortní nošení si užijete po celý den.

Mikrofon a dálkové ovládání

In-line mikrofon a dálkové ovládání umožňují snadné přepínání mezi hudbou a vašemi hovory.

 

Lehké, odolné pouzdro

Součástí balení je sportovně inspirované ochranné pouzdro barevně laděné s vašimi sluchátky. Je určeno k bezpečnému uložení sluchátek v době, kdy je zrovna nepoužíváte a poskytuje místo pro uložení dalších věcí, jako jsou například klíče nebo peníze v průběhu cvičení. Díky karabině pouzdro snadno upevníte tak, abyste ho mohli mít po celou dobu cvičení.

 

Co je v krabici

- Sluchátka Bose SoundSport In-Ear
- 3 páry ergonomických ušních vložek - Stay Hear Tips (S,M,L)
- Klip na oblečení
- Ochranný obal