BOSE SoundSport Wireless - Aqua

BOSE SoundSport Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Bez drátů, bez překážek na cestě k úspěchu.
Kód
AVSLBSSSWL002
EAN
017817731348
Part. number
761529-0020
Naše cena
4 890 Kč/ ks
Naše cena
4 041 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLBSSSWL002_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu BOSE SoundSport Wireless - Aqua

Technické specifikace

  • Rozměry: 3,05 x 2,2 x 3,05 cm
  • Hmotnost: 23 g
  • Připojení: Bluetooth (párování NFC)
  • Doba přehrávání: až 6 hodin na jedno nabití

Navrženy tak, aby vás stále motivovaly

Pravidelné cvičení je náročná činnost. To je důvod, proč potřebujete sluchátka, která s vámi budou držet krok s každou další výzvou. Nové Bose SoundSport Wireless sluchátka vás udrží v pohybu po celou dobu cvičení, poskytnou silný zvuk a ušní vložky, které zůstanou bezpečně uchycené a pohodlné. Sluchátka jsou navíc odolná proti potu, vlhkosti a povětrnostním vlivům s výdrží až 6 hodin na jedno nabití. Bluetooth technologie a NFC umožňují snadné spárování ke koncovým zařízením pro přehrávání hudby. Hned při prvním použití, budete upozorněni, že SoundSport Wireless sluchátka jsou speciálně navržené pro sportovní aktivity.

- Patentované Stay Hear Tips + Sport společně s jedinečným tvarem zaručí pohodlné a komfortní uchycení ve vašich uších
- Bezdrátové připojení ke svým přehrávacím zařízením pomocí Bluetooth nebo NFC
- Lithium-iontová baterie poskytne až 6 hodin přehrávání hudby na jedno nabití


Zvuk, který vás bude držet stále v pohybu

Pokud jste v pohybu, je pro vás důležité, aby sluchátka zůstala tam, kam patří a to v uchu. Přesně pro tento účel byly navrženy patentované ušní vložky Stay Hear Tips + Sport s jedinečným tvarem, který přesně a jemně těsní začátek ušního zvukovodu a ještě umocňuje samotnou reprodukci zvuku. Měkký silikonový materiál ušních vložek a zaoblený patentovaný tvar přináší bezkonkurenční kombinaci pohodlí a stabilitu při používání.

Bluetooth a NFC párování zaručí naprostou svobodu pohybu

Párování s vaším koncovým Bluetooth zařízením je velmi jednoduché. Pokud má váš telefon NFC funkci, párování je otázka okamžiku. Multifunkční tlačítko na in-line dálkovém ovladačí vám umožní po spárování přijímat hovory, ovládat hlasitost, přeskakovat nebo pozastavovat skladby.

Vynikající kvalita zvuku pro větší výkony

Se správně znějící a zvolenou oblíbenou hudbou máte možnost dokončit i ty nejnáročnější tréninky. Bezdrátová sluchátka SoundSport Wireless nabízejí jasný, živý a prostorový zvuk, na který jste zvyklí z Bose sluchátek s kabelem. Speciálně integrovaný digitální EQ navíc zajišťuje kvalitu zvuku při jakékoli úrovni hlasitosti.

Odolné proti potu a povětrnostním vlivům

Ať se budete potit v posilovně nebo cvičit jógu na dešti se sluchátky SoundSport Wireless budete motivováni v každém z těchto zmíněných situací a vždy budou s vámi držet krok. Akustická membrána v každém sluchátku je umístěna tak, aby odolala potu a nepříznivým povětrnostním podmínkám a hydrofobní textilní materiál navíc odpozuje vlhkost.

Spolehlivý výkon ať jste kdekoli

Náročné prostředí může vést k nespolehlivým a nestabilním výkonům v rámci mnoha bezdrátových sluchátek. Je časté, že Bluetooth signál ve venkovním prostředí není vždy stabilní, kde ho mohou rušit například Wi-Fi frekvence nebo jiné elementy. Na základě toho byla sluchátka podrobena rozsáhlým testům a optimalizována tak, aby dosáhla požadovaného výkonu bez jakýchkoli kompromisů.

Co je v krabici

- Sluchátka Bose SoundSport Wireless
- 3 páry ergonomických ušních vložek - Stay Hear Tips + Sport (S,M,L)
- Ochranné pouzdro