Catalyst Waterproof case, rescure r.- A.Watch 42mm

Tenké, 100% vodě-odolné a nárazu vzdorné pouzdro pro Vaše Apple Watch 42 mm. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního polykarbonátový, má protiskluzový rámeček, silikonové těsnění, vzduchovou a vodě přiléhající akustickou membránu.
Kód
APPSCAAWRE001
EAN
4897041790412
Part. number
CATIWATRES
Naše cena
1 699 Kč/ ks
Naše cena
1 404 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APPSCAAWRE001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Catalyst Waterproof case, rescure r.- A.Watch 42mm

Technické specifikace

  • Rozměry: 53 x 44,4 x 13,5 mm
  • Hmotnost: 35 g
  • Certifikace IP-68
  • Plný přístup ke všem ovládacím prvkům
  • Prémiový silikonový řemínek
  • Možnost nabíjení v pouzdře

Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte pravou ochranu svým Apple Watch a nebojte se je mít stále u sebe. Exkluzivní pouzdro zajistí hodinkám maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje vniknutí vody, sněhu nebo prachu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo vojenský standard MIL-STD 810g.

Maximální ochrana bez omezení

Pouzdro bylo testováno pro ty nejdrsnější podmínky. Proto se může chlubit certifikací IP-68, která zaručuje voděodolnost při sprchování, plavání i potápění v menších hloubkách. Díky vojenskému standardu MIL-STD 810g přežijí pád až z 2 metrů. Celé pouzdro zachovává plný přístup k dotykové obrazovce i všem funkcím, včetně snímače tepové frekvence, nabíjecího konektoru, mikrofonu a reproduktoru. Tenký profil zachovává elegantní vzhled Apple Watch. Navíc se dodává s prémiovým silikonovým řemínkem.