eMenu

CZ | EN

"After a successful trial period using eMenu iPads we decided to go ahead with their iPad menus, and we've had a very positive response."

Abigaels of Broadway, Manhattan, New York

"eMenu International has been a very proactive, efficient and highly professional company to work with. eMenu’s iPad software is very user friendly and has been particularly effective in increasing our drink sales."

Hailey Wagner, Sommelier, Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal

"Our brand was founded on personal service. eMenu made sure our electronic menus complemented our excellent staff in every way."

W hotel, Barcelona, Spain

"It definitely has the “WOW” factor we were looking for. Our customers were delighted!"

La Oca diagonal, Barcelona, Spain

"Great food presentation is something we pride ourselves on. The eMenu screen gives our customers a preview of that experience and gets them excited about what they order."

Sharon Melik, Crowne Plaza Dead Sea, Israel

"I confess, I thought the process of putting iPad menus into my restaurant would be one big headache. Far from it. eMenu was there every step of the way. They figured out a plan I could afford, trained my staff and even gave us a docking station they designed themselves."

Benedetto Laiacona, Manager Porto Vivo, Huntington, NY

   
 

Jako první v České republice jsme zavedli digitální jídelní, vinné a koktejlové lístky prezentované na iPadech, tzv. eMenu.

Jedná se o zcela elegantní, vysoce designovou a jednoduchou formu prezentace jídel, nápojů a služeb.

Tento projekt je postaven na dvou primárních produktech, na

digitálních jídelních lístcích a na inovativní digitální reklamě. Vzájemně se doplňují a výsledek má v konečném důsledku mnohem větší efekt na cílového zákazníka.

Velkou věc neudělá jen jeden produkt, ale synergie mezi několika produkty najednou!

 

eMenu

Menu je budoucnost v prezentaci jídel, nápojů a služeb. Tato inovace usnadňuje práci s neustálou tvorbou, tištěním a aktualizací papírových jídelních lístků. eMenu umožňuje jednoduchou a okamžitou změnu cen, popisů jídel, ročníků vín a jiných položek, které se v průběhu dne mění.

Restaurace dnes nabízejí nejen jídla a nápoje, ale i mnoho dalších služeb, které jsou neméně důležité a atraktivní. Nejčastějším řešením, jak rychle oslovit hosty a okolí s jakýmkoliv náhlým sdělením, jsou internetové stránky, jídelní cedule či stojany, papírové stojánky na stole, reklama na internetu, či personál.

Ale nic z tohoto nezaručí, že host bude osloven dostatečně. eMenu umožňuje všechny tyto služby zahrnout do jedné elegantní prezentace, kde host postřehne vše ihned při listování jídelním lístkem.


Waiting Area

eMenu for Waiting Area je velká dotyková obrazovka umístěná před nebo ve foyer Vaší restaurace. Upoutá pozornost potenciálních hostů, kteří právě prochází kolem restaurace. Jednoduše si pak mohou prohlédnout elegantně nafocené menu či speciální akce.

 

Výsledky

Průměrný nárůst tržeb o 3-6 % z každého zákazníka,
a to už po prvních 3 měsících používání eMenu.

eMenu doporučují restaurace z celého světa.
Od rodinných podniků až po významné světové řetězce.

eMenu citlivě kombinuje lidský přístup číšníka
s inovativními technologiemi s cílem zvýšit kulinářský zážitek.


 

Zajímalo by Vás, jak by podobné řešení
mohlo vypadat ve Vaší restauraci?


Kontaktujte nás:

Michal Dolina
Mobil: +420 604 251 347
dolina@isetos.cz