Fitbit Alta L - Modrý

Fitness náramek Fitbit Alta je skvělým nástrojem pro měření denních i nočních aktivit. Kromě Vaší aktivity dokáže zobrazit i ID volajícího, SMS, kalendář a nebo Vás případně vzbudit.
Kód
APSBFBALBL003
EAN
810351026969
Part. number
FB406BUL-EU
Naše cena
3 690 Kč/ ks
Naše cena
3 049 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APSBFBALBL003_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Fitbit Alta L - Modrý

Technické specifikace

  • Velikost: vnitřní obvod 17-20,6 cm
  • Dotykový OLED displej
  • Přijímá textové a kalendářové notifikace z telefonu
  • Výdrž baterie 5 dní


Postará se o motivaci

Fitbit Alta monitoruje vaší celodenní i noční aktivitu. Počítá počet ušlých kroků, vzdálenost, množství spálených kalorií a počet aktivních minut. Funkce SmartTrack automaticky rozezná druh vaší tělesné aktivity. Pokud se dlouho nehýbete, přátelsky vás na to upozorní a pobídne k pohybu. A naopak, umí ocenit každou vaší aktivitu.

Styl a elegance

Alta není jen obyčejný sportovní fitness náramek. Boduje uhlazeným stylem, kterým skvěle zdůrazníte svou osobnost. Pasuje nejen ke sportovnímu, ale i k běžnému a dokonce i elegantnímu oblečení. Zkrátka s tímto náramkem se již nemusíte omezovat a pokaždé jej sundavat, stane se vaším nerozlučným společníkem při každé příležitosti.


Sledování spánkové aktivity

V noci automaticky sleduje, jak dlouho a jak dobře spíte, následně výsledky přehledně zobrazuje v grafu. Nastavte si tiché buzení a náramek vás příjemně vzbudí vibracemi.

 

Statistiky v aplikaci Fitbit

Sledujte průběh svých aktivit na OLED displeji, který probudíte jemným poklepáním. Zobrazují se na něm notifikace volání, textová či kalendářová upozornění, která Fitbit Alta přijímá ze spárovaného iPhonu či telefonu s Androidem nebo Windows Phone skrz aplikaci Fitbit. Vyhodnocuje, jak jste si vedli, a veškerý váš pokrok převádí do přehledných grafů a statistik.