Fitbit Surge (Large) – Oranžová

Chytré hodinky Fitbit Surge se snímačem tepové frekvence jsou vynikající nástroj pro sledování sportovních výkonů a jiných aktivit. Mají monochromatický LCD displej, GPS, vibrační motůrek a baterii s výdrží až 7d. Synchronizace pomocí Bluetooth 4.0.
Kód
APSBFBSURG030
EAN
810351023661
Part. number
FB501TAL-EU
Naše cena
5 290 Kč/ ks
Naše cena
4 372 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APSBFBSURG030_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Fitbit Surge (Large) – Oranžová

Technické specifikace

  • Bluetooth 4.0
  • Velikost: 16,1 - 20 cm
  • Nabíjení: 1 až 2 hodiny
  • Typ baterie: Li-pol
  • Výdrž: až 7 dní
  • GPS, akcelerometr, gyroskop, digitální kompas, výškoměr

Fitbit přináší další vynikající výrobcek v oblasti nositelné elektroniky v podobě chytrých hodinek Fitbit Surge, které Vám pomohou s tréninkem, zlepšením zdravého životního stylu nebo upozorní na zmeškané události z podporovaných aplikací a ovládání hudebního přehrávače. Zlepšete si svou kondici a buďte v kontaktu za pomoci chytrých hodinek Fitbit Surge.

 


Funkce pro zdraví

Hodinky umožňují pohodlně a efektivně zaznamenat Vaši denní i noční aktivitu. Monitoruje se například srdeční tep, ušlá vzdálenost, spálené kalorie, zdolaného převýšení a samozřejmě nechybí ani sledování kvality spánku.

S multisportovními funkcemi umožní Surge sledovat každý aspekt tréninku. Nyní můžete zaznamenávat běh, turistiku, posilování a další sportovní aktivity, a využívat komplexní analýzy výkonů a sledovat své zlepšení v průběhu času. Maximalizujteúčinnost tréninku, udržujte správnou intenzitu a sledujte splálené kalorie s pokročilým sledováním tepové frekvence přímo na zápěstí. S nepřetržitým sledováním tepové frekvence, Vás Surge udrží v optimální zóně celý den i během tréninku.

Vestavěný GPS přijímač

Vestavěný velmi citlivý GPS přijímač umožní velmi přesně sledovat vzdálenost, rychlost a převýšení. To dodává komplexnost všem statistikám a grafům o cvičení a pokroku v tréninku.

Dlouhá výdrž

Integrovaná byla kvalitní nabíjecí baterie s dlouhou životností, která umožňuje udržet hodinky ve sledovacím režimu až 7 dní. Baterie je typu Li-pol a doba nabíjení přístroje je velmi nízká. Doba do plného nabití trvá pouze 1 2 hodiny.

 

Snadná synchronizace dat

Propojení s počítačem, notebookem nebo chytrými mobilními přístroji je realizované pomocí bezdrátového Bluetooth rozhraní verze 4.0. Díky tomu budete moci snadno a rychle sledovat Vaše pokroky v podrobných grafech a tabulkách, které Vám mohou pomoci odhodlat se k dalšímu cvičení.

Sledování kvality spánku a ranní buzení

Hodinky nezahálí ani večer, když jdete spát monitorují Váš spánek, protože se také jedná o důležitou část Vašeho života, kdy jak se říká, dobijíte baterie na další den. Nasbírané informace o délce a kvalitě spánku si můžete prohlédnout po synchronizaci s podporovaným přístrojem na přehledných grafech. Ranní vstávání Vám pak může ulehčit tichý budík, který je pro hodně lidí daleko příjemnější než klasické hlasité tóny normálních budíků.