Harman Kardon ONYX BLK Reproduktor

Systém pro reprodukci zvuku s více reproduktory. Dokonalý doplněk k Vašemu zařízení, který vyplní domov vysoce kvalitním zvukem. Integrovaný digitální procesor, čtyři aktivní a dva pasivní reproduktory Vám zaručí čisté výšky a bohaté basy.
Kód
APRPHKNOBL007
EAN
282922629990
Part. number
ONYX BLK
Naše cena
12 699 Kč/ ks
Naše cena
10 494 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
Harman Kardon ONYX BLK Reproduktor

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Harman Kardon ONYX BLK Reproduktor

Technické specifikace

  • Rozměry: 30 x 16,4 x 27,5 cm
  • Hmotnost: 2,4 kg
  • Frekvenční odezva: 60 Hz - 20 kHz
  • Typ vstupu: 3,5 stereo konektor jack, USB
  • Zdroj energie: Střídavý proud, energie z baterie
  • Typ baterie: Dobíjecí lithium-iontová

Harman Kardon Onyx je systém pro reprodukci zvuku s více reproduktory, který je dokonalým doplňkem ke všem Vašim chytrým zařízením a vyplní Váš domov vysoce kvalitním zvukem. Jeho integrovaný digitální procesor a čtyři aktivní a dva pasivní reproduktory Vám nabídnou čisté výšky, prokreslené středy a bohaté basy.

Připojitelné k jakémukoli chytrému zařízení
Reproduktorový systém Harman Kardon Onyx je vybaven technologií Bluetooth, technologií AirPlay pro spárování se zařízeními Apple a technologií DLNA pro připojení k zařízením se systémem Android a Windows, takže jej můžete pohodlně bezdrátově připojit k jakémukoli ze svých chytrých zařízení. Jednoduše připojte zařízení pomocí aplikace Harman Kardon Remote a poté již můžete ovládat přehrávání hudby z libovolného zdroje. Reprodukovaný systém Onyx je kromě toho vybaven také zadním portem USB, který umožňuje snadné připojení a nabíjení Vašich zařízení, a 3,5 mm stereofonním vstupem AUX, který dále rozšiřuje možnosti připojení.

Atraktivní design
Reproduktory Onyx jsou vybaveny nerezovou rukojetí, pasivním budičem a hliníkovým povrchem a prvky z pravé kůže. Jejich nevšední tvar a skvělý zvuk z nich činí střed pozornosti za každé situace.


Vlastnosti

- Systém lze připojit k libovolnému zařízení s bezdrátovým rozhraním Bluetooth, AirPlay nebo DLNA
- Aplikace Harman Kardon Remote umožňuje pohodlný přenos hudby
- Čtyři aktivní a dva pasivní reproduktory poskytují výjimečný akustický výkon, ať už připojené pomocí kabelu, nebo bezdrátově
- Baterie umožňuje pět hodin přehrávání bez připojení k síti v bezdrátovém režimu a osm hodin přehrávání bez připojení k síti při připojení zařízení kabelem
- Systém má nevšední tvar a elegantní povrchovou úpravu

Co je v krabici

- Reproduktorový systém Harman Kardon Onyx
- Odpojitelný kryt reproduktorů (předinstalovaný)
- Napájecí jednotka
- Napájecí kabel