iHEALTH BP7 Bluetooth zápěstní měřič krevního tl.

Bezdrátový zápěstní měřič iHealth BP7 Vám umožní pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu. Díky bezplatné aplikaci MyVitals, kterou můžete stáhnout do iPhone, iPad a iPod touch, můžete srovnat všechny Vaše naměřené hodnoty.
Kód
APHTIHBPWM005
EAN
855111003095
Part. number
IH-BP7
Naše cena
2 198 Kč/ ks
Naše cena
1 816 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
iHEALTH BP7 Bluetooth zápěstní měřič krevního tl.

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iHEALTH BP7 Bluetooth zápěstní měřič krevního tl.

iHealth BP7 Bluetooth zápěstní měřič krevního tlaku

Bezdrátový zápěstní měřič iHealth BP7 umožňuje pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu kdykoli a kdekoli. Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals (zdarma pro zařízení iOS) zobrazíte křivku průběhu pulsu a srovnáte aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy. Na displeji mobilního zařízení si zobrazte hodnoty Vašeho stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Pohodlná měření

Měření krevního tlaku a srdečního tepu nikdy nebylo jednodušší. Stačí zmáčknout jediné tlačítko na displeji Vašeho telefonu nebo tabletu a vše proběhne samo automaticky v pohodlí Vašeho domova nebo kdekoli na cestách.

iHealth BP7 se bezdrátově spojí s aplikací iHealth MyVitals na Vašem iOS mobilním zařízení. Přístoj iHealth BP7 s hmotností pouhých 105g ovládaný z aplikace Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu spolehlivě změří systolický a diastolický krevní tlak, zobrazí křivku Vašeho pulsu a jeho aktuálně naměřenou hodnotu.

Přehledné zobrazení výsledků

Aplikace iHealth MyVitals zobrazí na displeji naměřené hodnoty Vašeho krevního tlaku a pulsu. Další cennou funkcionalitou je zobrazení grafů dlouhodobě prováděných měření a srovnání aktuálně naměřených hodnot s dlouhodobým osobním trendem. Vypovídající je zobrazení hodnoty Vašeho aktuálního stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Aplikace iHealth MyVitals umožňuje komplexní sledování měření celé řady životně podstatných hodnot, evidenci fyzické aktiviity a příjmu energie v potravě. Na to navazuje fukncionalita plánování osobních cílů, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.

Uživatelské účty

V rámci aplikace iHealth MyVitals lze měřit hodnoty jednorázově, nebo si založit uživatelský účet a nechat měřené hodnoty automaticky ukládat do paměti. Na jednom zařízení lze vytvořit uživatelské účty více uživatelům a vést například záznamy celé rodiny. Každy uživatel zadá  ve svém účtu další pomocné údaje jako tělesnou výšku a věk, které napomáhají lépe vyhodnocovat naměřené hodnoty.

Cloudový účet

Pokud si na stránkách výrobce iHealth založíte svůj online uživatelský účet a spojíte ho se svým účtem na Vašem mobilním zařízení, můžete veškeré úkony včetně sledování naměřených hodnot provádět také z Vašeho počítače. V případě ztráty nebo poškození mobilního zařízení tak nepřijdete o své naměřené osobní hodnoty. Jednoduchým propojením více zařízení s online účtem, například chytrého telefonu a tabletu, pak můžete měření provádět s jakýmkoli z připojených zařízení a výsledky sledovat na všech ostatních.