iHEALTH HS6 WiFi komplexní tělesný analyzátor

iHealth CORE HS 6 Vás nezaujme pouze svým nádherně čistým designem,který bude ozdobou Vaší koupelny,ale i svými funkcemi.Dokáže naměřit až 9 významných tělesných charakteristik,které lze dlouhodobě monitorovat.Certifikace jako zdravotní zařízení.
Kód
APHTIHWBAS006
EAN
855111003897
Part. number
IH-HS6
Naše cena
3 599 Kč/ ks
Naše cena
2 974 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APHTIHWBAS006_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iHEALTH HS6 WiFi komplexní tělesný analyzátor

Technické specifikace

  • Rozměry: 350 x 350 x 28,5 mm
  • Hmotnost: 2 500 g
  • Baterie: 4x AAA 1,5 V (životnost cca 3 měsíce)
  • Připojení: Wi-Fi
  • Kompatibilita: iOS 6 a vyšší, Android 4.0 a vyšší
  • Certifikace CE jako zdravotní zařízení

Povrch z tvrzeného skla a nádherně čistý design opravdu nebudou jedinými důvody, proč se iHealth CORE HS6 stane ozdobou i té nejmodernější koupelny. Tento osobní tělesný analyzátor totiž měří nejen hmostnost a procento tělesného tuku, ale po připojení do domácí WiFi sítě během pár vteřin spočítá ve spolupráci s aplikací iHealth MyVitals 2 další významné tělesné charakteristiky jako index BMI, podíl svalové a kostní hmoty, beztučnou hmotu, objedm vody v těle a poměr vnitřního orgánového tuku, a to s přesností srovnatelnou s mnohonásobně dražšími přístroji. Kromě toho měří i teplotu a vlhkost okolního prostředí


Všech 9 měřených tělesných charakteristik lze ale především monitorovat dlouhodobě a sledovat v přehledných grafech a tabulkách, a to až pro 10 různých uživatelů, které CORE rozpoznává automaticky. A aby toho nebylo málo, aplikace Vám dle naměřených výsledků doporučí i denní příjem kalorií podle toho, jaké cíle si nastavíte, např. chcete-li si hmotnost udržet, nebo třeba snižovat.

Aplikace iHealth MyVitals 2

Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals 2 na zařízeních s iOS nebo Android zobrazíte křivku vývoje naměřených hodnot v čase a srovnáte s aktuálními výsledky. Nastavte si osobní cíl, kterého chcete do určitého termínu dosáhnout. Sledujte jeho plnění a získávejte řadu dalších motivačních informací.

Osobní tělesný analyzátor iHealth CORE HS6 se sám automaticky bezdrátově spojí s aplikací iHealth MyVitals 2 na Vašem mobilním zařízení nebo s Vaším osobním účtem na iHealthlabs.com, kam přenese veškeré naměřené hodnoty.

Aplikace iHealth MyVitals 2 zobrazí na displeji všechny naměřené charakteristiky Vašeho těla. Zcela jistě uvítáte přehledné grafy a tabulky dlouhodobě prováděných měření a srovnání aktuálně naměřených hodnot s dlouhodobým osobním trendem.

iHealth MyVitals 2 umožňuje komplexní sledování a měření celé řady životně podstatných hodnot, evidenci fyzické aktivity a příjmu energie v potravě. Na to navazuje funkce plánování osobních cílů, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.

iHealth MyVitals 2 umožňuje definovat cíl úpravy tělesné kondice za daný čas. Uživatel například zadá, že chce zhubnout 5 kg za tři měsíce, nebo si chce zachovat svou tělesnou hmotnost, ale zvýšit podíl svalové hmoty o 2 kg na úkor tuku za 5 měsíců. K dispozici pak máte grafy průběžného plnění zadaného cíle a další motivační podporu.

 
  Aplikace iHealth MyVitals 2
je k dispozici zdarma, zde.


V rámci aplikace iHealth MyVitals 2 lze měřit hodnoty jednorázově, nebo si založit uživatelský účet a nechat zařízení měřené hodnoty automaticky ukládat do paměti. Na jednom zařízení lze vytvořit až 10 uživatelských účtů, a vést tak například záznamy celé rodiny. Každý uživatel zadá ve svém účtu další veličiny jako tělesnou výšku a věk, které napomáhají lépe vyhodnocovat a přiřazovat naměřené hodnoty. Jednotlivé uživatele pak iHealth CORE HS6 rozpoznává automaticky.

Pokud právě nemáte své mobilní zařízení po ruce, nevadí. Osobní tělesný analyzátor v sobě ukládá hodnoty posledních 200 měření pro každého uživatele a Vaši hmotnost bude ukazovat na svém displeji. Jakmile se kdykoli později spojí přes WiFi síť s Vaším mobilním zařízením, naměřená data se přesunou automaticky. V případě, že dojde k zaplnění vnitřní kapacity, jsou novými výsledky nahrazovány postupně nejstarší záznamy.

Měřené tělesné charakteristiky: Hmotnost, Index BMI, Procento tělesného tuku, Celková beztučná hmota, Svalová hmota, Kostní hmota, Objem vody v těle, Poměr vnitřního orgánového tuku, Denní příjem kalorií