iMac 21.5" Dual-Core i5 1.6GHz/8GB/1TB/IntelHD6000

iMac 21,5" přináší s procesorem Quad-core i5 na frekvenci 1,6GHz uživatelům maximální výkon při tvorbě grafiky, střihu videa či skládání hudby. Nechybí 8GB RAM, 1TB disk a grafická karta Intel HD Graphics 6000. V balení bezdrátová klávesnice a myš.

Kód
POSPAPIM9X005
EAN
888462476928
Part. number
MK142CZ/A
Naše cena
33 990 Kč/ ks
Naše cena
28 089 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POSPAPIM9X005_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iMac 21.5" Dual-Core i5 1.6GHz/8GB/1TB/IntelHD6000

Technické specifikace

  • 21,5palcový
  • Čtyřjádrový procesor Intel Core i5 1,6GHz
  • 8GB RAM
  • 1TB pevný disk
  • Intel HD Graphics 6000
  • V balení bezdrátová klávesnice a myš

iMac

Výkon i design dotažený na hranu možností.

Vypilovaný do nejtenčího detailu.

Tak neskutečně tenká konstrukce je výsledkem stejně neskutečných inovací v technologiích. Při navrhování a vývoji iMacu jsme se pečlivě věnovali každé drobnosti. Výsledkem je vyspělý, elegantní integrovaný počítač, který se stejnou měrou uměleckým dílem jako dílem techniky.

Nádhera na obrazovace. I za ní.

Když se díváte na nádherný širokoúhlý displej iMacu, nic Vás nerozptyluje. Je totiž navržený tak, aby měl méně odlesků. A vlastní LCD je těsně za sklem obrazovky.Takže svoje fotky, hry, filmy a všechno ostatní vidíte v živých, realistických detailech.

Výkonné technologie.

S procesory Intel Core čtvrté generace, rychlou grafikou, rozhraním Thunderbolt a volitelným vyspělým úložištěm Fusion Drive je iMac nejen úchtavný, ale také neuvěřitelně výkonný.

 

Skvělé výchozí aplikace na práci i tvorbu.

V každém novém Macu je iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Hned od začátku tak můžete být kreativní s fotkami, videem, hudbou, dokumenty, tabulkami a prezentacemi. Nově aktualizované aplikace ladí s krásným designem OS X Yosemite. Získáte taky skvělé aplikace na vyřizování e-mailů, prohlížení webu, posílání textovek, videohovory FaceTime - a dokonce i aplikaci na hledání nových aplikací.

Nejvyspělejší počítačový operační systém na světě.

Snadno se používá, krásně se na něj dívá a umí naplno využívat hardware Vašeho Macu. OS X Yosemite je nevyspělejší počítačový operační systém na světě. Obsahuje kolekci výborných aplikací na každodenní záležitosti. A umožňuje Macu skvělými způsoby spolupracovat s iOS zařízeními.

Parametry produktu iMac 21.5" Dual-Core i5 1.6GHz/8GB/1TB/IntelHD6000

Distribuce
CZ