iMac 27" R 5K QCore i5 3.3GHz/8GB/2TBFD/RadR9M395

iMac 27" R 5K přináší procesor Quad-core i5 s frekvencí 3,3GHz uživatelům maximální výkon při tvorbě grafiky, střihu videa či skládání hudby. Nechybí 8GB RAM, 2TB Fusion Drive a grafická karta AMD Radeon R9 M395. V balení bezdrátová klávesnice a myš.

Kód
POSPAPIM9X055
EAN
888462479509
Part. number
MK482CZ/A
Naše cena
69 990 Kč/ ks
Naše cena
57 840 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POSPAPIM9X055_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iMac 27" R 5K QCore i5 3.3GHz/8GB/2TBFD/RadR9M395

Technické specifikace

  • 27palcový Retina 5K displej
  • Čtyřjádrový procesor Intel Core i5 3,3 GHz
  • 8 GB (dva 4 GB moduly) RAM
  • 2 TB Fusion Drive
  • AMD Radeon R9 M395
  • V balení bezdrátová klávesnice a myš

iMac

s Retina 5K displejem14,7 miliónu pixelů. A výkon dělat s nimi krásné věci.

iMac byl vždycky o tom, abyste se mohli ponořit do ohromného prostoru a objevovat i vytvářet skvělé věci. Proto vyrobit nejlepší možný iMac tak samozřejmě znamenalo vyrobit nejlepší možný displej. Nový 27palcový iMac s Retina 5K displejem má čtyřikrát víc pixelů než iMac se standartním 27palcovým displejem. Uvidíte tak neuvěřitelné detaily. V neuvěřitelném měřítku.

V tomto měřítku by ani s nejlepšími existujícími technologiemi nebyl takový iMac možný. A tak jsme udělali nemožné. Vyvinuli jsme displej s výkonem schopným rozehrát 14,7 miliónu pixelů. Snížili spotřebu energie při zachování našeho vysokého standardu jasu. A vystupňovali kontrast. Dosáhli jsme tak nápadně vysoké kvality obrazu.


Aniž bychom jen o milimetr ustoupili z neskutečně tenké konstrukce s 5mm hranou.
 

Nádherně nejvýkonnější iMac.

Fantastickou obrazovku ale nový iMac s Retina 5K displejem teprve začíná. Za všemi těmi pixely se skrývá hodně výkonný Mac s čtyřjádrovým procesorem Intel Core taktovaným až na 4,0 GHz, nejnovější grafikou AMD, vyspělým Fusion Drivem a Thunderboltem 2.

OS X Yosemite. Nejvyspělejší počítačový operační systém na světě.

OS X dělá Mac tím, čím je. Nejen, že se intuitivně a snadno ovládá, ale navíc naplno využívá Retina 5K displej, takže všechno uvidíte s takovou průzračností, až se Vám zatají dech. Obsahuje znamenitou kolekci aplikací, které budete denně - a rádi - používat. A umožňuje Macu skvělými způsoby spolupracovat s iOS zařízeními.

Nejlepší výchozí aplikace ještě nikdy nevypadaly tak dobře.

V každém novém Macu je iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Hned od začátku tak můžete být kreativní a fotkami, videem, hudbou, dokumenty, tabulkami a prezentacemi. Nově aktualizované aplikace ladí s krásným designem OS X Yosemite. Získáte taky skvělé aplikace na vyřizování e-mailů, prohlížení webu, posílání textovek, videohovory FaceTime - a dokonce i aplikaci na hledání nových aplikací.

Parametry produktu iMac 27" R 5K QCore i5 3.3GHz/8GB/2TBFD/RadR9M395

Distribuce
CZ