iPad mini 2 Cell 32GB Silver

iPad mini je fascinující, a strhující Retina displej je teprve začátek. S novým čipem A7, vyspělým bezdrátovým rozhraním a výkonnými aplikacemi, kterých je již více než 375 000 zvládnete s iPadem mini ještě víc, než jste si kdy dokázali představit.

Kód
POTBAP01W028
EAN
885909814435
Part. number
ME824SL/A
Naše cena
11 490 Kč/ ks
Naše cena
9 495 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
iPad mini 2 Cell 32GB Silver

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPad mini 2 Cell 32GB Silver

Technické specifikace

  • 7,9palcový Retina displej
  • Čip A7 (64bitová architektura), koprocesor M7
  • 5 Mpx kamera iSight s nahráváním HD videa
  • Kamera FaceTime HD
  • Vestavěné Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
  • Až 10hodinová výdrž na baterii

Malý zázrak.


Ať se na něj díváte jakkoli, iPad mini je zkrátka neuvěřitelný. A strhující Retina displej je teprve začátek. S novým čipem A7, vyspělým bezdrátovým rozhraním a výkonnými aplikacemi - krásně integrovanými s iOS 7 - zvládnete s iPadem mini ještě víc, než jste si kdy dokázali představit. Po všech stránkách a ve všech směrech je identický s iPadem Air. Až na jeho ultrapřenosný formát, který je stále akorát a přitom ho udržíte v jedné ruce.


7,9palcový Retina displej.

Čtyřikrát tolik pixelů. Jednou tolik velikosti.

V ruce teď iPad mini vypadá ještě brilantněji. Retina displej má přes 3,1 miliónu pixelů - o milión víc než HD televize. Proti iPadu mini předchozí generace je jeho rozlišení 2048x1536 čtyřnásobné. Pixely jsou tak blízko u sebe, že je Vaše oči nerozliší. Na fotkách a ve videích tak vynikají neuvěřitelné detaily a text je ostrý jako břitva. Protože nejlepší pixely jsou ty, které nejsou vidět.

Tenký a lehký design.

Vešlo se nám víc dovnitř, přesto se Vám stále vejde do ruky.

iPad mini je nabitý inovacemi. Má úchvatný Retina displej, úžasně výkonný čip A7, vyspělé bezdrátové technologie a další. Přitom je pořád tak tenký a lehký. A mini. Tenký je jen 7,5 milimetru a váží jen 331 gramů. Takže i když dokážete ještě víc, nebudete vnímat nic navíc.Ohromná síla.

Mini je ještě mocnější.

Nový čip A7 navržený společností Apple přináší do iPadu 64bitovou architekturu, která byla ještě před pár lety doménou stolních počítačů. To znamená až čtyřnásobnou rychlost CPU a až osmkrát větší grafický výkon na všechno, co děláte. Baterie přitom pořád vydrží až 10 hodin studování, přehrávání, stavění a vytváření čehokoli, na co se cítíte.

Stejně skvělá výdrž baterie.

iPad mini je výkonný, ale nikoli ve vysávání baterie. I když je až čtyřikrát rychlejší než iPad mini předchozí generace, pořád na baterii vydrží stejných deset hodin. Čip A7 je totiž nejen výkonnější, ale taky úspornější. Ať tedy s iPadem mini vyrazíte kamkoli, budete mít dost energie jít ještě dál.

iPad mini s iOS 8.

iOS 8 je nejvyspělejší mobilní operační systém vůbec. Získáte s ním nové funkce jako Kontinuitu, iCloud Drive nebo Rodinné sdílení. A protože je navržený pro iPad, všechno nejen vypadá krásně, ale taky krásně funguje.