iPad mini 3 Wi-Fi Cell 128GB Silver

Nejvyspělejší iPad mini je nabitý inovacemi, jako je snímač otisků prstů Touch ID, 7,9palcový Retina displej, výkonný čip A7s 64bitovou architekturou, rychlejší bezdrát a výdrž na baterii až 10 hodin. Nové barevné provedení.

Kód
POTBAP01V035
EAN
888462008877
Part. number
MGJ32FD/A
Naše cena
15 990 Kč/ ks
Naše cena
13 214 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POTBAP01V035_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPad mini 3 Wi-Fi Cell 128GB Silver

Technické specifikace

  • 7,9palcový Multi-Touch displej s LED podsvícením
  • Čip A7
  • 5megapixelová kamera iSight s nahráváním HD videa
  • Kamera FaceTime HD
  • Vestavěné Wi-Fi (802.11a/b/g/n) a technologie MIMO
  • Identifikační snímač Touch ID
  • iOS 8
  • Až 10hodinová výdrž na baterii

iPad mini 3

S Touch ID.

Tolik inovací, a přitom se pořád vejde do dlaně.

iPad mini je malý. Rychlý. Neuvěřitelně schopný. A teď je ještě lepší. Díky novinkám, jako je Touch ID a iOS 8 nebo nové zlaté provedení, je toho na iPadu mini ještě víc, co se Vám bude líbit.

Zabezpečení jediným designem svého druhu - otiskem prstu.

iPad mini 3 má naši průlomovou technologii Touch ID. Tazaručuje bezprecedentní úroveň zabezpečení, protože používá nejdokonalejší heslo, jaké příroda vyvinula: otisk Vašeho prstu. Takže svůj iPad mini odemknete jedním dotykem. Touch ID jde ale ještě dál. Můžete jím i potvrzovat nákupy v iTunes, iBooks a App Storu.

Architektura třídy stolních počítačů. Jen stůl nebudete potřebovat.

Nenechte se zmást malými rozměry. iPad mini 3 používá čip A7 s 64bitovou architekturou třídy stolních počítačů. A7 podává vynikající výpočetní výkon, který přitom není na úkor výdrže baterie. Takže dostanete neuvěřitelný výkon v zařízení, které si můžete brát všude s sebou.

Vyspělý bezdrát. Víc možností. Na víc místech.

iPad mini 3 Vás připojí rychleji než kdy dřív. A na víc místech. Dvě antény a technologie MIMO zajišťují iPadu mini vynikající výkon Wi-Fi. A model Wi-Fi + Cellular podporuje rychlé mobilní sítě po celém světě. Při stahování obsahu, streamování videí, prohlížení webu a sdílení dokumentů přes AirDrop si tak užijete fantastické rychlosti.

Kamery FaceTime HD a iSight. Pár důvodů k úsměvu navíc.

Chcete pořizovat neuvěřitelně ostrá, jasná a živá videa a fotky? iPad mini 3 má všechno, co potřebujete k zachycení fotek a videí stejně nezapomenutelných jako okamžiky samotné. Včetně nových funkcí iOS  8, jako je panorama nebo časosběrné video. A stejně skvělou obrazovou kvalitu si užijete i při videohovorech.

Aplikace navržené pro iPad. A vše, co s ním chcete dělat.

V iPadu mini 3 jsou přichystané výkonné aplikace na každodenní záležitosti, jako je prohlížení webu, vyřizování e-mailů, úpravy filmů a fotek, psaní článků nebo čtení knížek. A v App Storu jsou stovky tisíc aplikací, které jsou všechny navržené práve pro velký Retina displej iPadu. Nejsou to tedy jen roztažené telefonní aplikace. Takže ať se věnujete fotografií, hrám, cestování nebo svým osobním financím, určitě najdete aplikaci, se kterou Vám to půjde lépe.

iOS 8  a iPad mini 3. Silná dvojka.

iOS 8 je nejvyspělejší mobilní operační systém vůbec. A díky jeho funkcím je iPad mini 3 ještě nepostradatelnější. Kontinuita Vám umožňuje pustit se do projektu na jednom zařízení a dodělat ho na jiném. Rodinné sdílení umožňuje až šesti lidem v rodině sdílet filmy, knížky, hudbu a aplikace. Na iCloudu Drive si můžete bezpečně ukládat dokumenty jakéhokoli typu a přistupovat k nim z jakéhokoli zařízení. Vlastně u každí funkce iOS 8 nám šlo o to, aby na iPadu mini fungovala hladce a naplno využívala jeho výkonný čip A7, ultrarychlá bezdrátová rozhraní a brilantní Retina displej.

Parametry produktu iPad mini 3 Wi-Fi Cell 128GB Silver

Distribuce
CZ