iPod nano 16GB - Silver

Nový iPod nano je tenký pouhých 5,4 mm a velký jako kreditní karta. Má větší 2,5 palcový Multi-Touch displej pro Vaši hudbu, fotky a videa. Pomocí tlačítek můžete rychle spustit a pozastavit přehrávání, měnit skladby nebo nastavit hlasitost.
Kód
AVMPAP5NAN083
EAN
888462471077
Part. number
MKN22HC/A
Naše cena
5 190 Kč/ ks
Naše cena
4 289 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVMPAP5NAN083_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPod nano 16GB - Silver

Technické specifikace

  • 76,5 x 39,6 x 5,4 mm
  • 2,5palcový širokoúhlý Multi-Touch displej
  • 16 GB
  • Bluetooth 4.0, Podpora Nike+, FM rádio, Akcelerometr
  • Až 30 hodin přehrávání
  • 35 jazyků

iPod nano

Hraje všemi pohyby.



Držte prst na tepu hudby.

Jedním klepnutím si pustíte své oblíbené písně. Celá alba. Nebo všechno od jednoho interpreta. Hudbu můžete procházet podle žánrů nebo skladatelů. Anebo listovat seznamem alb: na 2,5palcovém Multi-Touch displeji vypadají obaly desek skvěle. Pokud se rádi necháte překvapit, stačí iPodem nano zatřást a přeskočí na jinou skladbu ve Vaší sbírce.

Váš osobní DJ.

Když Vás nějaká skladba baví, Genius Vám v iPodu nano vyhledá podobné skladby a sestaví z nich vlastní playlist. Chcete-li se nechat inspirovat, klepněte na Mixy Genius a znovu objevte skladby, které jste nějakou dobu neslyšeli - nebo na které jste úplně zapomněli.

 

Tuny zábavy. V pár gramech.

Při váze jen 31 gramů a tloušťce jen 5,4 mm se iPod nano postará o hodiny maximálně přenosné zábavy. Na 2,5palcovém Multi-Touch displeji uvidíte víc hudby, fotek a videí, co Vás baví. Pomocí tlačítek rychle spustíte a zastavíte přehrávání, změníte skladby nebo nastavíte hlasitost. Díky hladkému povrchu z anodizovaného hliníku je iPod nano stejně příjemný na dotyk jako na poslech. A nebyl by to iPod nano, kdybyste si nemohli vybrat z nádherných barev.

Malý velký displej.

Na iPodu nano můžete sledovat epizody svých oblíbených seriálů, hollywoodské trháky, bezplatné video podcasty i domácí videa. Obraz na širokoúhlém 2,5palcovém displeji stojí za to. Klepnutím pustíte nebo zastavíte přehrávání, přejedete dál nebo zpět. S iPodem nano se zabavíte kdykoli a kdekoli.

Bez. Drát.

Spárování iPodu nano s Bluetooth sluchátky nebo podporovanými reproduktory je hračka. A jestli máte v autě audio systém s Bluetooth, bude iPod nano připraven pokračovat tam, kde jste skončili, hned jak si sednete za volant. Ani doba Vám neunikne.

Nalaďte se.

Díky FM rádiu si udržíte přehled o všem, co se děje - sportu, nejnovějších zprávách, oblíbených talk show, zkrátka o čemkoli, co rádi posloucháte. Jednoduše přejetím změňte stanici a klepnutím si ji přidejte mezi oblíbené. Díky funkci Live Pause Vám neunikne ani minuta.

Zapnout hudbu. Zatnout zuby.

iPod nano je dokonalý parťák na cvičení. Protože je v iPodu nano zabudovaná podpora technologie Nike+ a krokoměr, můžete snadno sledovat počet kroků, vzdálenost, tempo, čas a spálené kalorie. Přes Bluetooth můžete bezdrátově připojit monitor srdečního tepu a sluchátka, takže sportování bude jednodušší a příjemnější.


Parametry produktu iPod nano 16GB - Silver

Distribuce
CZ