iSmartAlarm SPOT kamera

Kompaktní kamera iSmartAlarm Spot nabízí veškeré funkce, které očekáváte od moderní bezpečnostní kamery, v nečekané kvalitě. K tomu přidává skvělé inovativní funkce, které ji řadí ke špičce v oblasti chytrého zabezpečení domácnosti.
Kód
APOSISACAM003
EAN
858176004311
Part. number
ISA-ISC5
Naše cena
2 799 Kč/ ks
Naše cena
2 313 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOSISACAM003_max_0.jpg

Popis produktu iSmartAlarm SPOT kamera

Technické specifikace

  • Rozměry: 50 x 50 x 56 mm
  • Hmotnost: 100 g
  • Připojení: Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
  • Napájení: 5V
  • Délka napájecího kabelu: 1,83 m
  • Porty: 1x USB A, 1x micro USBSnadná instalace kdekoliv v domácnosti

Chytrou kameru iSmartAlarm Spot můžete ve své domácnosti umístit téměř kamkoliv. Díky miniaturním rozměrům bude opravdu nenápadná. Flexibilní nastavitelné nožičky dovolují nastavit ten správný náklon, ať už kameru instalujete jen tak na poličku nebo na zeď pomocí kovové podložky. Základna je magnetická, takže ji na přišroubovanou podlužku pouze nasadíte. Stejně jako na cokoliv jiného kovového. Variabilitu umístění podporuje i napájecí USB kabel s délkou 1,8 metru.

Široký záběr a ostrý obraz ve dne i v noci

Spot pokryje úhel 130°, který je při správným umístění více než dostatečný pro přehled o celé střežené místnosti. Můžete také nainstalovat hned několik kamer Spot a v aplikaci mezi nimi rychle přepínat. Po připojení do domácí Wi-Fi sítě dokáže Spot vysílat živě s minimální latencí v rozlišení 1280x720. V případě pomalejšího připojení lze rozlišení kamery snížit na 600p nebo 240p. Chcete-li tedy z dovolené zkontrolovat obývací pokoj, stačí se připojit k internetu a spustit aplikaci.

Čtyřnásobný digitální zoom dovoluje přiblížit i vzdálené kouty místnosti. Problém nebude dokonce ani noční kontrola. Vylepšené noční vidění s přísvitem infračervenými diodami pokryje zřetelně vzdálenost 9 metrů. Přenos je bezpečně zašifrovaný a prochází přes cloud výrobce.
Integrované senzory a pořitování videí při událostech

O bezpečí střeženého prostoru se starají především integrovaný senzor pohybu s dosahem 6 metrů a zvukový senzor. Citlivost obou senzorů lze nastavovat ve třech úrovních, abyste eliminovali plané poplachy způsobené běžných ruchem nebo pohybem domácích mazlíčků.

Jakmile senzory zaznamenají podezřelý pohyb nebo zvuk, spustí automatické nahrávání obrazu po dobu 10 vteřin a na displej vašeho telefonu bude odeslána notifikace. Nahraný klip se uloží k vašemu účtu v cloudu. Pořízená videa budou kdykoliv dostupná v menu aplikace, odkud bude možné je také sdílet či z nich pořizovat statické snímky.

Funkce rozpoznání zvuku

Zcela inovativní funkcí je rozpoznání zvuku (Sound Recognition). Algoritmus této funkce je vyladěn tak, aby přesně identifikoval zvuk typický pro alarm čidel oxidu uhelnatého (CO) a kouře. V takovém případě vám Spot opět odešle oznámení a spustí nahrávání videoklipu.Co je v krabici

- 1x Spot
- 1x napájecí adaptér
- 1x napájecí USB kabel
- 1x resetovací špendlík
- Sada hmoždinky a vrutů pro montáž (4+4)
- Kovová základna pro instalaci na zeď