Jabra BOOST Bluetooth přenosná HF sada, Gold

Jabra Boost poskytuje až 9 hodin hovoru, v pohotovostním stavu vydrží až 365 dní! Hlasové navádění (v Angličtině) vás provede procesem párování, upozorní na nízký stav nabití baterie, a to i když připojujete nebo odpojujete svůj telefon.
Kód
ACHFJABOOS052
EAN
5707055038662
Part. number
BLUHFPJBOOSTGO
Naše cena
1 290 Kč/ ks
Naše cena
1 066 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
ACHFJABOOS052_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Jabra BOOST Bluetooth přenosná HF sada, Gold

Technické specifikace

  • Rozměry: 4,93 x 1,45 x 0,95 cm
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Nabíjení: přes USB
  • Doba hovoru: až 9 hodin

Prodloužená doba hovorů

Již nikdy nemusíte mít obavy z vybití baterie. Jabra Boost je malá a štíhlá, přináší veškerý výkon, který potřebujete. Díky až 9 hodinám hovoru a výdrži až 1 rok v pohotovostním režimu s novou funkcí Power Nap umožňuje přijímat hovory po celý den, a rozptyluje tak veškeré obavy. Již žádné vybíjení baterie na cestách.

Snadné používání

Jabra Boost je snadno ovladatelná. Hlasové navádění Vás provede procesem párování, upozorní na nízký stav nabití baterie, a to i když připojujete nebo odpojujete svůj telefon. Díky intuitivnímu vyhrazenému posuvníku Zap/Vyp a tlačítku ovládání hlasitosti je manipulace s náhlavní soupravou ještě snažší, takže už nikdy nezmeškáte hovor.

Siri je nyní na dosah ruky

Nechejte svůj chytrý telefon v kapse - s modelem Jabra Boost je Siri vždy po ruce. Pouhým klepnutím na vyhrazené tlačítko náhlavní soupravy lze aktivovat a zapnout Siri z chytrého telefonu.
 

Co je v krabici

- Náhlavní souprava Jabra Boost
- Autonabíječka
- Pogumovaný USB kabel
- Balíček gelových nástavců
- Balíček závěsů za ucho
- Sturčný průvodce