Jabra ECLIPSE Bluetooth přenosná HF sada, Black

JABRA ECLIPSE - záměrně opravdový zvuk! HD voice - prvotřídní hudební reproduktor, historicky nejlehčí náhlavní souprava, nabíjí se v kapse. Jabra Assist je nejsilnější hlasový asistent na trhu, který vám přinese zcela revoluční zkušenosti s voláním.
Kód
ACHFJAECLI050
EAN
5707055039287
Part. number
BLUHFPJECLIPBK
Naše cena
2 690 Kč/ ks
Naše cena
2 223 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
ACHFJAECLI050_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Jabra ECLIPSE Bluetooth přenosná HF sada, Black

Technické specifikace

  • Rozměry: 5 x 1,7 x 2,4 cm
  • Připojení: Bluetooth 4.1 (automatické párování)
  • Podpora NFC
  • Váha: 5,5g
  • Doba hovoru: až 3 hodin
  • Nabíjení: přes USB

Historicky nejlehčí headseat od Jabry
S tímto handsfree headsetem se Jabra poprvé dostala pod hranici 6 gramů při zachování skvělé životnosti baterie, sluchátko samo vydrží až 3 hodiny, v kapse si nosíte dalších 7 hodin hovorů, poslechu hudby, navigace a to vše ve slušivé dokovací stanici, která je součástí balení. 10 hodin aktivní služby uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Náhlavní souprava se vyznačuje hlasovým naváděním, které pomáhá při párování zařízení a řekne Vám, až nastane čas na dobití, a dále oznamujeme příchozí hovory - vše bez zapojení rukou.

Skvělý zvuk
Model Jabra Eclipse se zaměřil i na kvalitu reproduktoru, proto bude hudba znít stejně dobře, jako z profesionálních sluchátek, podstatně víc, než poznáte při pracovním pohovoru, jistě to ale oceníte při poslechu oblíbené muziky.

Bezdrátová svoboda
Dosah až 30 metrů je na takto malý kus technologie neuvěřitelný výsledek, zároveň při použití chytré aplikace přináší spoustu dalších možností, ovládejte vše jen letmým dotekem, nemusíte hledat a mačkat žádná tlačítka, nadiktujte Siri co je třeba a hlasový asistent to udělá za Vás.

Najděte si svou náhlavní soupravu s aplikací Assist
Pokud náhlavní soupravu náhodou ztratíte, pomocí funkce Find My Jabra v aplikaci Jabra Assist ji můžete znovu najít. Tato funkce vždy zeměpisně označí poslední místo, kde byla náhlavní souprava použita, takže si ji můžete pomocí mapové aplikace znovu najít.


Co je v krabici:

- Jabra Eclipse
- USB nabíječka
- Přenosná dokovací stanice až se 7 hodinami dalšího používání
- Sada 3 gelových nástavců