JBL Charge 3 Gray Reproduktor

JBL Charge 3 je špičkový, vysoce výkonný přenosný Bluetooth reproduktor s výkonným stereo zvukem. Charge 3 Vám může přehrávat hudbu 20 hodin nebo poslouží jako powerbanka. Navíc je voděodolný, takže ideální společník do nepohody.
Kód
APRPJBCHAR006
EAN
6925281914218
Part. number
JBL CHARGE3GR
Naše cena
4 990 Kč/ ks
Naše cena
4 124 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APRPJBCHAR006_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu JBL Charge 3 Gray Reproduktor

Technické specifikace

  • Rozměry: 213 x 87 x 88,5 mm
  • Hmotnost: 800 g
  • Připojení: Bluetooth 4.1
  • Typ baterie: Li-ion polymerová
  • Doba nabíjení: 4,5 hodiny
  • Doba přehrávání: až 20 hodin

JBL Charge 3 je špičkový, vysoce výkonný přenosný Bluetooth reproduktor s výkonným stereo zvukem a power bankou v jednom. Charge 3 udělá zábavu kdekoliv, u bazénu nebo v dešti, díky voděodolné konstrukci, odolné látce a robustnímu pouzdru. Jeho vysokokapacitní 6 000mAh baterie poskytuje až 20 hodin přehrávání a navíc můžete nabíjet své smartphony nebo tablety přes USB výstup. Zabdovaný mikrofón s potlačením šumu a ozvěny vám poskytuje křišťálově čisté telefonáty jednoduchým stlačením tlačítka.


 

Vlastnosti

- Wireless Bluetooth sdílení: Bezdrátově se připojí až ke třem smartphonům nebo tabletům a bude přehrávat výkonný stereo zvuk.
- 6 000 mAh power bank: Zabudovaná Li-ion baterie umožňuje až 20 hodin přehrávání a zároveň nabíjí smartphony nebo tablety přes USB.
- Hlasitý odposlech: Získejte čisté hovory z vašeho reproduktoru stisknutím tlačítka díky hlasitému odposlechu s potlačením šumu a ozvěn.
- IPX7 odolnost vůči vodě*: Neobávejte se deště nebo postříkání - Charge 3 můžete ponořit i do vody.
- JBL Connect: Náš vlastní zabudovaný ecosystém připojí více JBL Connect vybavených reproduktorů dohromady pro zesílení zážitku z poslouchání.
- Stylové materiály: Odolný látkový materiál a masivní, pogumovaný kryt umožňuje vzít reproduktor na všechny dobrodružství.
- JBL Bass: Poslouchejte, pociťte a zhlédněte basy.

* IPX7 odolnost proti vodě je definována tak, že reproduktor může být ponořený v hloubce 1 m na 30 minut.

Co je v krabici

- Reproduktor JBL Charge 3
- Bezpečnostní list
- 5V/2,3A USB adaptér
- Micro USB kabel
- Stručná příručka
- Záruční list