JBL Reflect Aware

Nové sluchátka JBL Reflect Aware jsou první sportovní sluchátka s Lightning konektorem. Sluchátka jsou vybaveny potlačením šumu, které můžete upravovat pro lepší připravenost na okolí když to potřebujete. Odolné vůči potu.
Kód
AVSLJBREAWBL1
EAN
6925281909443
Part. number
JBL AWARE BLK
Naše cena
5 589 Kč/ ks
Naše cena
4 619 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
AVSLJBREAWBL1_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu JBL Reflect Aware

Technické specifikace

  • Frekvenční odezva: 10 kHz - 22 kHz
  • Lightning konektor
  • Potlačení šumu
  • Odolné vůči potu


 

Prvotřídní kvalita

Sluchátka JBL Reflect Aware nabízejí jedinečný požitek z hudby. Nejen, že poskytují skutečně kvalitní a nezkreslený zvuk, ale také jsou díky své robustní konstrukci pevná a nezničitelná. Sluchátka mají k ovládání 3 tlačítka a ty lze snadno ovládat i v rukavicích. Snadno tak můžete hudbu poslouchat i při lyžování. Bez problémů si vyberete svoji oblíbenou hudbu nebo přijmete příchozí hovor. Pro skvělou komunikaci mají sluchátka integrovaný mikrofon.

Perfektní zvuk

Modely sluchátek JBL Reflect Aware využívají 14,8mm dynamické měniče. Hlavní předností těchto měničů je zajištění vysoce realistického zvuku a pokrytí širokého dynamického rozsahu s maximálním množstvím detailů. Díky skvělé akustice budete mít s těmito sluchátky pocit, že jste na koncertě.


Určeno pro sport

Sluchátka jsou speciálně upravena pro sportovce. Jsou odolné vůči potu a mají reflexní vrstvu na kabelu. Toto ocení především běžci ve večerních hodinách. Sluchátka mají i magnet, díky kterému po vyndání z uší zůstávají u sebe a nedochází tak k otravnému houpání sluchátek na krku.


Vysoký komfort

Sluchátka mají také speciální háček, díky kterému se nestane, že by vám při sportu vypadly z uší. Jsou perfektně odizolované a blokují veškerý okolní hluk. Vy se tak budete moci v klidu soustředit pouze na váš sportovní výkon za poslechu těch nejlepších hitů, které znáte. Sluchátka šetří váš sluch. Díky odhlučnění můžete vaši hudbu poslouchat mnohem tišeji, než je tomu u klasických sluchátek.

Klíčové vlastnosti

Speciálně přizpůsobená konstrukce proti vlhkosti a potu a odolná konstrukce s pogumovanými prvky. Sluchátka disponují třítlačítkovým ovládáním pro snadné telefonování a obsluhování přehrávání při outdoorových aktivitách. Poskytují komplexní ovládání hudby a obsluhy volání. Samozřemostí je směrový mikrofon pro komunikaci hands-free, a telefonování s křišťálově čistým snímáním zvuku.


Co je v krabici

- Sluchátka JBL Reflect Aware
- 3ks velikostí sportovních nástavců
- 3ks velikostí standardních nástavců
- Příručka rychlého startu
- Bezpečnostní list