JOY BubbleShield for iPad, 3 pack

JOY BubbleShield je voděodolné a prachuvzdorné pouzdro se skvěle těsnícím zdvojeným uzávěrem ziplock. Certifikace IPX5, že Váš iPad zůstane suchý a čistý. Obal nenarušuje ovládání a zachovává kvalitní zvuk.
Kód
APPSJYVIPD002
EAN
859974002813
Part. number
BCD101
Naše cena
620 Kč/ ks
Naše cena
512 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
JOY BubbleShield for iPad, 3 pack

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu JOY BubbleShield for iPad, 3 pack

Vezměte si tablet sebou na pláž, k bazénu nebo na koupaliště bez obav, že ho poničí voda nebo písek. Budete dlouho na dešti, chystáte se pracovat v kuchyni nebo na zahrádce? Nebojte se používat tablet, pokud ho máte ve voděodolném a prachuvzdorném pouzdru BubbleShield od JOY se skvěle tesnícím zdvojeným uzávěrem ziplock.

Certifikace IPX5 garantuje, že Váš tablet zůstane suchý a čistý. Obal nijak nenarušuje ovládání dotykové obrazovky, zachovává kvalitní zvuk, ničím neruší fotografování a filmování.

Zábavně jednoduché, při tom skvěle účinné
Bubble Shield je vlastně kapsa z fólie, ve které je tablet chráněn proti prachu a vodě skvěle těsnícím zdvojeným uzávěrem ziplock. Vložení a vyjmutí telefonu je tak velmi jednoduché a rychlé.

Nevadí ani vlhko ani prach
Letní aktivity, ať už u malé nebo velké vody, písek z pláže nebo pískoviště, špína na zahrádce nebo v kuchyni.. nic z toho už Vašemu tabletu nevadí. Klidně ho sebou berte všude tam, kam jste ho dosud kvůli hrozbě ošplíchnutí vodou, prachu nebo kontaktu s jinou špínou vůbec brát nechtěli nebo nechávali schovaný. Obal BubbleShield má velmi dobře těsnící uzávěr typu ziplock. Jistotu, že Vás telefon zůstane suchý a čistý dodává certifikace IPX5. Obal však není určený pro potápění do vody.

Pracujte s mobilním telefonem bez omezení
Tablet si zachovává všechny podstatné funkce. Materiál obalu BubbleShield je speciálně upravený, aby ovládání dotykové obrazovky dosahovalo maximálně přesné odezvy a prsty nenechávaly na povrchu žádné otisky. Na zvuku nepoznáte fakt, že je tablet právě zabezpečen proti vodě a prachu. BubbleShield svým chytrým provedením umožňuje pořizovat kvalitní fotografie nebo filmové záznamy bez omezení. Při tom se nemusíte obávat kontaktu obalu s horkou vodou ze sprchy nebo rozehřáté whirpoolky.

Vlastnosti:

- Určeno pro ochranu tabletu před vodou, pískem, prachem a jinou špínou
- Dvojitý uzávěr typu ziplock
- Ideální na pláž, k vodě, do kuchyně, deště, apod.
- Certifikace voděodolnosti a prachuvzdornosti IPX5
- Materiál odolný proti horku lze využít v horké sprše nebo whirpoolce
- Speciální úprava materiálu pro zachování perfektní odezvy dotykového displeje
- Speciální povrch proti otiskům prstů
- Zachovává kvalitu zvuku
- Upraveno pro ničím nerušenou možnost fotografování a filmování
- Očko pro zavěšení unese i tablet
- Opakované používání obalu
- Není určeno pro potopení

Co je v kracibi:

- 3ks voděodolného obalu BubbleShield