Mac mini dual-core i5 2.8GHz/8GB/1TB Fusion/Iris

Mac mini s procesorem Dual-Core i5 s frekvencí 2,8GHz.Mac mini je vybaven 8GB operační paměti a 1TB Fusion Drive.Můžete jej použít jako běžný počítač ale také jako server díky serverovému systému.Integrovaná grafická karta Intel Iris Graphics.

Kód
POSPAPMM1W015
EAN
888462093484
Part. number
MGEQ2CS/A
Naše cena
30 990 Kč/ ks
Naše cena
25 610 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
POSPAPMM1W015_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Mac mini dual-core i5 2.8GHz/8GB/1TB Fusion/Iris

Technické specifikace

  • Rozměry: 3,6 x 19,7 x 19,7 cm; hmotnost: 1,22 kg
  • Dvoujádrový procesor Intel Core i5 2,8GHz
  • 8GB RAM
  • 1TB Fusion Drive
  • Intel Iris Graphics
  • Obsah balení: Mac mini, napájecí šňůra

Mac mini

Malý. A ohromný.

Mac mini je tahoun za dobrou cenu, který koncentruje celý zážitek z Macu na ploše necelých 20 x 20 centimetrů. Stačí připojit displej, klávesnici a myš, které už máte, a můžete se dát do díla.
 


 

Akorát velký na všechno, co od desktopu chcete.

Na Macu mini s procerosy Intel Core čtvrté generace, volitelným flashovým úložištěm, které je až o 50 procent rychlejší, a až třikrát rychlejším Wi-Fi jsou každodenní záležitosti hračka. Jeho grafika Intel Iris Graphics nebo Intel HD Graphics 5000 je proti předchozí generaci až o 90 procent rychlejší. A díky skvělým možnostem připojení včetně Thunderboltu 2 a podpory HDTV je Mac mini dokonalým středobodem jakékoli sestavy.

Výkonný drobek.

Mac mini je z jednoho kusu hliníku a svým bezešvým, unikátním vzhledem je to nezaměnitelný Mac. Při výšce necelé čtyři centimetry a váze pod dva kilogramy doslova klame tělem, aniž by obětoval funkčnost. A pořád je to nejúspornější stolní počítač na světě - požadavky specifikace ENERGY STAR nejen splňuje, ale až sedminásobně překračuje. Jediný problém, který s tak kompaktním počítačem budete řešit, je, co s volným místem na stole.

OS X Yosemite. Nejvyspělejší počítačový operační systém na světě.

Snadno se používá, krásně se na něj dívá a umí naplno využívat hardware Vašeho Macu. OS X Yosemite je náš nejvyspělejší počítačový operační systém. Obsahuje kolekci výborných aplikací na každodenní záležitosti. A umožňuje Macu skvěle spolupracovat s iOS zařízeními.

Skvělé výchozí aplikace na práci i tvorbu.

V každém novém Macu je iPhoho, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvního okamžiku tak můžete tvořit a produktivně pracovat. Nově aktualizované aplikace ladí s krásným designem OS X Yosemite. Získáte taky skvělé aplikace na vyřizování mailů, prohlížení webu, posílání textovek, videohovory FaceTime - a dokonce i aplikaci na hledání nových aplikací.

Parametry produktu Mac mini dual-core i5 2.8GHz/8GB/1TB Fusion/Iris

Distribuce
CZ