MacBook Pro R 13" i5 2.7GHz/8GB/128GB/Iris6100/CZ

MacBook Pro R 13" s dvoujádrový procesorem Intel Core i5 s frekvencí 2,7GHz, 8GB RAM pamětí, 128GB flashové úložiště a grafickou kartou Intel Iris Graphics 6100. Zabudovaná baterie, která vydrží až 9 hodin.

Kód
PONTAPMBP1050
EAN
885909937080
Part. number
MF839CZ/A
Naše cena
39 990 Kč/ ks
Naše cena
33 048 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
PONTAPMBP1050_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu MacBook Pro R 13" i5 2.7GHz/8GB/128GB/Iris6100/CZ

Technické specifikace

  • 13palcový Retina displej
  • Dvoujádrový procesor Intel Core i5 2,7 GHz
  • 8 GB RAM
  • 128 GB flash disk
  • Intel Iris Graphics 6100
  • Zabudovaná baterie (výdrž až 9 hodin)

MacBook Pro s Retina displejem

Teď s Force Touch trackpadem, delší výdrží
baterie a rychlejším flashovým úložištěm.
 

Strhující Retina displej.
O milióny pixelů napřed.

15palcový model má přes 5 miliónů pixelů, 13palcový přes 4 milióny pixelů. Své fotky tak můžete retušovat a domácí videa stříhat v HD a s fantastickou průzračností. Text je ostrý jako břitva, takže i všední věci jako prohlížení webu nebo upravování dokumentů jdou líp než dřív. Právě takový displej patří na nejvyspělejší notebook na světě.

Force Touch.
Z trackpadu vymáčkněte víc.

Se svým Macem teď můžete pracovat úplně novým způsobem. Na povrchu je Force Touch trackpad konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval naprosto jednotně bez ohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory pod povrchem rozpoznávají sílu tlaku, a přidávají tak dotykovému ovládání úplně nový rozměr. Když při kliknutí trochu přitlačíte, dostanete se k novým možnostem. Třeba rychlému vyhledávání definice slova nebo zobrazení náhledu souboru. Takže svůj obsah nejen uvidíte, ale budete ho i vnímat konečky prstů. A kromě těchto vyspělých možností na něm fungují i všechna intuitivní Multi-Touch gesta, na něž jsou uživatelé Macu zvyklí. Mac bude na Vaše dotyky reagovat ještě citlivěji něž kdy předtím. Aniž byste zvedli prst z povrchu trackpadu.


Vysoce výkonné technologie.
Společně udělají se vším rychlý proces.

Výkonné dvoujádrové a čtyřjádrové procesory Intel, vyspělejší grafika, rychlejší flashové úložiště na sběrnici PCle, superrychlá paměť, Thunderbolt 2. MacBooku Pro s Retina displejem disponuje veškerým výkonem, který od notebooku chcete. Ať si tedy prohlížíte nebo navrhujete web, streamujete nebo upravujete video, MacBook Pro si s nejsložitějšími (i banálními) úkoly poradí s lehkostí a v tempu.

Tenký. Lehký. Výkonný.
Inovace v každém nanometru.

V prostorově střídmé konstrukci MacBooku Pro se koncentruje překvapivě hodně síly. Protože jsme přesvědčeni, že vysoký výkon by neměl být na úkor přenosnosti. A i když je tak kompaktní, má teď nový 13palcový MacBook Pro až 10hodinovou výdrž baterie a 15palcový až 9hodinovou - o hodinu delší než předchozí generace.

Parametry produktu MacBook Pro R 13" i5 2.7GHz/8GB/128GB/Iris6100/CZ

Distribuce
CZ