MacBook Pro R 15" i7 2.2GHz/16GB/256GB/IrisGr/CZ

MacBook Pro R 15" s čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 s frekvencí 2,2GHz, 16GB RAM pamětí, 256GB flashové úložiště a grafickou kartou Intel Iris Graphics. Zabudovaná baterie, která vydrží až 9 hodin. Nový trackpad Force Touch.

Kód
PONTAPMBP1071
EAN
888462108782
Part. number
MJLQ2CZ/A
Naše cena
61 990 Kč/ ks
Naše cena
51 229 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
PONTAPMBP1071_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu MacBook Pro R 15" i7 2.2GHz/16GB/256GB/IrisGr/CZ

Technické specifikace

  • 15palcový Retina displej
  • Čtyřjádrový procesor Intel Core i7 2,2 GHz
  • 16 GB RAM
  • 256 GB flash disk
  • Intel Iris Pro Graphics
  • Zabudovaná baterie (výdrž až 9 hodin)

MacBook Pro s Retina displejem.

Ještě hmatatelnější výkon.
Teď s Force Touch trackpadem, delší výdrží baterie a rychlejším flashovým úložištěm.

 

Strhující Retina displej.

O milióny pixelů napřed.

15palcový model má přes pět miliónů pixelů, 13palcový přes čtyři milióny pixelů. Své fotky tak můžete retušovat a domácí videa střídat v HD a s fantastickou průzračností. Text je ostrý jako břitva, takže i všední věci jako prohlížení webu nebo redigování dokumentů jdou líp než dřív. Právě takový displej patří na nejvyspělejší notebook na světě.

Force Touch.

Z trackpadu vymáčknete víc.

Se svým Macem teď můžete pracovat úplně novým způsobem. Na povrchu je Force Touch trackpad konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval naprosto jednotně bez ohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory pod povrchem rozpoznávají sílu tlaku, a přidávají tak dotykovému ovládání úplně nový rozměr. Když při kliknutí trochu přitlačíte, dostanete se k novým možnostem. Třeba rychlému vyhledávání definice slova nebo zobrazení náhledu souboru. Takže svůj obsah nejen uvidíte, ale budete ho i vnímat konečky prstů. A kromě těchto vyspělých možností na něm fungují i všechna intuitivní Multi-Touch gesta, na něž jsou uživatelé Macu zvyklí. Mac bude na Vaše dotyky reagovat ještě citlivěji něž kdy předtím. Aniž byste zvedli prst z povrchu trackpadu.


Vysoce výkonné technologie.

Společně udělají se vším rychlý proces.

Výkonné dvoujádrové a čtyřjádrové procesory Intel, vyspělejší grafika, rychlejší flashové úložiště na sběrnici PCIe, superrychlá paměť, Thunderbolt 2. MacBook Pro s Retina displejem disponuje veškerým výkonem, který od notebooku chcete. Ať si tedy prohlížíte nebo navrhujete web, streamujete nebo upravujete video, MacBook Pro si s nejsložitějšími (i banálními) úkoly poradí s lehkostí a v tempu.

Tenký. Lehký. Výkonný.

Inovace v každém nanometru.

V prostorově střídmém MacBooku Pro se koncentruje překvapivě hodně síly. Protože jsme přesvědčeni, že vysoký výkon by neměl být na úkor přenosnosti. A i když je tak kompaktní, má teď nový 13palcový MacBook Pro10hodinovou výdrž baterie a 15palcový9hodinovou - o hodinu delší než předchozí generace.

Včetně výkonných aplikací.

Začněte rovnou pracovat. Nebo se bavit.

V každém novém MacBooku Pro jsou zdaleka nejlepší verze aplikací iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvního okamžiku tak můžete tvořit a být produktivní. Dostanete taky skvělé aplikace na vyřizování e-mailů, prohlížení webu, posílání textovek, videohovory FaceTime - i aplikaci na hledání nových aplikací.

OS X Yosemite.

Nejvyspělejší operační systém na světě.

Snadno se používá, krásně se na něj dívá a umí naplno využívat hardware Vašeho Macu. OS X Yosemite je nejvyspělejší počítačový operační systém na světě. Obsahuje kolekci výborných aplikací na každodenní záležitosti. A umožňuje Macu skvěle spolupracovat s iOS zařízeními.

Parametry produktu MacBook Pro R 15" i7 2.2GHz/16GB/256GB/IrisGr/CZ

Distribuce
CZ