MIO Fuse activity tracker, krátký pásek - modrý

Úžasně lehký MIO Fuse kombinuje vlastnosti sport testeru s kontinuálním měřením srdečního tepu na zápěstí a senzorem denní aktivity. Ideální pro běh, cyklistiku nebo jiný sport.
Kód
APOSMIOSST013
EAN
693472587195
Part. number
MI-59P-REG-BLU
Naše cena
3 698 Kč/ ks
Naše cena
3 056 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOSMIOSST013_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu MIO Fuse activity tracker, krátký pásek - modrý

Technické specifikace

  • Délka pásku: 156 - 208 mm
  • Připojení: přes Bluetooth Smart 4.0
  • Nabíjení: pomocí USB redukce
  • Výdrž na jedno nabití: až 6-7 dní
  • Baterie je výměnná
  • Vodotěsné provedení

Úžasně lehký MIO Fuse kombinuje vlastnosti sport testeru s kontinuálním měřením srdečního tepu na zápěstí a senzorem denní aktivity.

MIO Fuse zobrazuje na displeji čas, okamžitou hodnotu srdečního tepu, statistiky dosažené denní aktivity jako spálené kalorie, počet kroků, apod. Další dioda společně s vibrací upozorňuje na aktuální srdeční zónu podle žádaného nastavení. Dostatečně velká paměť pro uchování výsledků měření po dlouhou dobu.

S chytrými telefony komunikuje pomocí Bluetooth 4.0 Smart. Se sport testery nebo senzory kadance a rychlosti pomocí ANT+. Ideální pro běh, cyklistiku nebo jiný sport včetně plavání, stejně jako měření denní aktivity.


Určeno zejména pro:

- Pomoc při udržování zdravého životního stylu, běh, cyklistika, plavání, triatlon, aerobní aktivity, pěší turistika, programy pro redukci hmotnosti a srdeční zdraví, atd.

MIO = zlatý standard

MIO se porařilo rozlousknout dlouho nedosažitelnou technologickou metu a konečně přináší způsob kontinuálního měření srdečního tepu na zápěstí s maximálně přesnými výsledky. MIO se stává ,,zlatým standardem,, a prodává licenci na svou technologii výrobců Adidas a TomTom. Ale pravý originál je a bude pouze MIO.

Minimální hmotnost, pečlivě vyladěný tvar, pohodlný materiál a zejména fakt, že pro měření srdečního tepu odpadá potřeba hrudního pásu.

Průlomová technologie MIO

Věda se již dlouhou dobu snaží najít řešení, jak zajistit průběžné měření srdečního tepu pro sportovce pohodlnou a zároveň přesnou metodou. LED dioda na spodní straně hodinek na zápěstí a optické buňky vyhodnocující z odrazu světla informace o toku krve v paži konečně přináší průlomové řešení. To samotné však ještě nestačí. Naměřené hodnoty musí projít složitým výpočtovým algorytmem, který zohlední vliv pohybu ruky při náročných sportovních výkonech.

Přenosná měření, jaká tu ještě nebyla

MIO Fuse měří srdeční tep na zápestí. Konečně se podařilo vyvinout technologii, která měří tep na místě pohodlném pro sportovce a navíc s ukázkovou přesností 99%! To platí i během maximálních výkonů, například včetně běhu okamžitou rychlostí vysoko přes 20 km/h.

Komfort nade vše

Pro sportovce naprosto nenápadné zařízení, které díky své minimální váze na ruce ani necítí, i když ho bude nosit třeba celý den. K tomu přispívá měkký silikonový pásek a pečlivě vytvarovaný skvěle padnoucí tvar. Nic vás nesmí při výkonu zpomalit! A hlavně - k měření tepu už nepotřebujete žádný nepohodlný hrudní pás.Správně vedená intervalová cvičení

Rozsáhlé množství cvičebních programů populárních v současné době, od náročných výkonnostních tréninků, přes fitness programy pro širikou veřejnost, je založeno na sledování zón srdečního tepu. Mezi nejvíce se rozvíjejícími s nejlepšími výsledky, ať už v dosahované redukci hmotnosti nebo zvyšování výkonnosti, jsou cvičení založená na krátkých intervalech vysokého zatížení. MIO Fuse je ideální pro vedení těchto intervalových cvičení.