MiPow Playbulb™ Sphere Chytré LED osvětlení

Přenosné dekorativní osvětlení Playbulb Sphere Vám umožní vytvořit tu správnou atmosféru kdekoliv si vzpomenete, navíc je odolně proti vlhkosti. Vše můžete pohodlně ovládat ze svého smartphonu.
Kód
APOSMIPBSL001
EAN
6945764510294
Part. number
MP-BTL301W
Naše cena
1 499 Kč/ ks
Naše cena
1 239 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOSMIPBSL001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu MiPow Playbulb™ Sphere Chytré LED osvětlení

Technické specifikace

  • Rozměry: 153 x 140 mm
  • Hmotnost: 418 g
  • Až 16 milionů barev
  • Životnost LED: min. 30 000 hodin
  • Baterie: 700 mAh
  • Výkon: 40 mW; Svítivost: 60 lm

Nestárnoucí elegance poctivého skla, čistý design, a miliony odstínů barev pro tu pravou atmosféru, kterou si můžete podle potřeby vytvořit kdekoliv ve svém příbytku, na balkóně nebo třeba na zahradě.

Přenosné dekorativní osvětlení Playbulb Sphere je vybaveno vlastním akumulátorem a nepotřebujete stálý přívod energie. Dobijí se indukčně a na jedno nabití vydrží svítit až 8 hodin. Vyspělá technologie MiPow vám umožní přecházet plynule mezi obrovským množstvím barev, měnit intenzitu světla, střídat světelné efekty a dokonce spojovat více různých světelných zdrojů z rodiny Playbulb do skupin. To vše zcela jednoduše z aplikace na displeji vašeho chytrého telefonu. A nejlepší je, že Playbulb Sphere můžete rychle zapnout nebo změnit barvu světla pouhým klepnutím prsty či dlaní na sklo!

Playbulb Sphere je také odolná proti vlhkosti (stupeň krytí IP65), což znamená, že ji bez obav můžete používat v koupelně nebo u bazénu, kde nějakou tu kapku ustojí bez úhony.
 


Aplikace PLAYBULB X je k dispozici zdarma, zde.

Díky provedení z mléčného skla i klasickému designu, který nic nepředstírá, doplní Playbulb Sphere přirozeně jakýkoliv interiér, ale zvládne být i hvězdou vaší zahradní oslavy. Díky možnosti plynule předcházet mezi až 16 miliony barev nebo aplikovat různé efekty dokáže pokaždé vykouzlit správnou náladu pro každou situaci.

Nechte se ve své ložnici budit pozvolným rozsvěcením Playbulb Sphere a v noci usínejte při jejím stmívání. Dopřejte si relaxační koupel při tlumeném náladovém světle a nalaďte pozitivní barvy pro hlubokou meditaci. Nechte Playbulb Sphere reagovat na hudbu na večerní garden party a pak si zaplavte v bazénu při svitu svého osobního Měsíce. Playbulb Sphere ale ocení i vaše děti jako perfektní noční světýlko.

To vše zvládne jediný kus Playbulb Sphere, který můžete díky integrovanému akumulárotu a absenci kabelů přenášet podle potřeby. Na jediné nabití dokáže svítit až 8 hodin a když energie v akumulátoru dojde, pouze ji postavíte zpět na indukční podložku. Tu můžete napájet třeba z USB portu svého počítače nebo pomocí nabíječky na telefon. Indukční podložka navíc disponuje USB výstupem, takže můžete zároveň dobíjet Sphere i svůj telefon.

To přímo vybízí k umístění dobíjecí podložky na noční stolek, protože Playbulb Sphere můžete okamžitě zapnout pouhým klepnutím na sklo. Další klepnutí prsty změní okamžitě barvu světla, po několikátém klepnutí se světlo opět vypne.

Ještě více toho zvládne až pět kusů Playbulb Sphere zapojených do jednotně ovládané skupiny. To vám umožní vytvářet si vlastní náladová zákoutí nebo nasvítit celou oslavu pouze pomocí promyšleně rozestavěných svítidel. Playbulb Sphere ale můžete propojit i s ostatními světly z rodiny Playbulb - chytrou svíčkou Candle, zahradním osvětlením Garden nebo žárovkami Smart, Rainbow a Color.

Velké kouzlení se světly ale přichází především s ovládací aplikací PLAYBULB X, která je k dispozici zdarma pro chytré telefony a tablety se systémy iOS (od verze 7.0) nebo Android (od verze 4.3) a kompatibilními s Bluetooth 4.0 Smart. Světla lze ovládat ze vzdálenosti až 10 m.

Pouhým posuvem prstu po displeji můžete okamžitě po spárování, které se provádí přímo v aplikaci výběrem z nabízených zažízení, snižovat či zvyšovat intenzitu osvětlení. Můžete na dálku světla vypínat a zapínat a hlavně si jednoduše vybírat z neuvěřitelného množství barevných odstínů pomocí Color Pickeru nebo mezi nimi plynule jen tak přecházet.

A nebo si můžete zvolit některý z nabízených efektů - k dispozici je duha, duha s kolísáním intenzity (Fade), pulzování, blikání a imitace světla svíčky. U vybraných efektů můžete řešit i další parametry, např. rychlost problikávání atd. Šikovná je také funkce časovače (Timer), která umožňuje nastavit čas a rychlost pozvolného ztlumování světla nebo pozvolného rozjasňování.