MOIKIT Cuptime2 - chytrý hrnek

Stylový chytrý hrnek Cuptime2 se bezpochyby stane designovou ozdobou vašeho pracovního stolu, především vám ale každý den pomůže pohlídat pravidelný příjem tekutin.
Kód
APOSMOCUTI001
EAN
842225100017
Part. number
MK-C2071
Naše cena
2 198 Kč/ ks
Naše cena
1 816 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
APOSMOCUTI001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu MOIKIT Cuptime2 - chytrý hrnek

Technické specifikace

  • Rozměry: 153 x 94 x 67 mm
  • Objem: 360 ml
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Stupeň voděodolnosti IPX5
  • Zdroj napájení: Integrovaná Li-Pol baterie 320mAh
  • Výdrž baterie: až 90 dní při provozu 10h denně

Stylový chytrý hrnek Cuptime 2 se bezpochyby stane designovou ozdobou vašeho pracovního stolu, především vám ale každý den pomůže pohlídat pravidelný příjem tekutin, na což většina z nás obvykle zapomíná. Cuptime 2 vás s železnou pravidelností upozorní zvukovým znamením i vibracemi, že je čas doplnit tekutiny. K tomu spočítá i celkový denní příjem tekutin a navíc vás třeba upozorní na to, že se právě chystáte opařit horkým čajem.

Zásadní údaje jako aktuální objem a teplotu tekutiny nebo vaší momentální spotřebu zobrazí Cuptime 2 okamžitě na svém OLED displeji. Údaje o příjmu tekutin odesílá Cuptime 2 do aplikace Moikit pro chytré telefony a tablety, která spolupracuje s aplikací Zdraví a dalšími, a vy tak můžete sledovat, jak se vám dlouhodobě daří doplňovat tekutiny.

Na jedno nabití vydrží Cuptime2 fungovat až 90 dní, s chytrým telefonem komunikuje přes Bluetooth 4.0 a pokud jste zrovna na poradě u šéfa, nebojí se poslat vám notifikaci i tam, protože ví, že vaše zdraví je to nejdůležitější.
  
   Aplikace Moikit
je k dispozici pro iOS zdarma, zde.

Pitný režim ušitý na míru.

S naprosto jednoduchým, a to promyšlenějším řešením proto přichází Moikit Cuptime 2. Tento chytrý hrnek obsahuje unikátní algoritmus, který vám připomene, abyste se napili, než se vaše tělo dehydruje. K tomu samozřejmě potřebuje spolupracovat s aplikací Moikit ve vašem chytrém zařízení se systémem iOS nebo Android a vybaveným Bluetooth 4.0. Do aplikace vyplníte svůj věk, hmotnost, výšku a pohlaví pro co nejpřesnější výpočet a nastavení denního cíle. Že je ten pravý čas se napít, začne hrnek signalizovat pípáním a vibracemi a také notifikací na dispelji chytrého zařízení.

Někdo to rád horké, ale proč se hned spálit?

Kromě přesného objemu tekutiny dokáže Moikit Cuptime 2 změřit i její teplotu. Pokud je teplota nápoje vyšší než 55°C, při pokusu se napít vás hrnek ráznými vibracemi a vykřičníkem na displeji na vysokou teplotu upozorní. Napít se samozřejmě můžete, ale neříkejte, že jste nebyli varováni... Když počkáte, hrnek vás symbolem srdce na displeji upozorní, že teplota klesla na přijatelnou hodnotu.

Extrémně dlouhá výdrž baterie.

První aktivaci Moikit Cuptime 2 provedete postavením na dobíjecí podstavec, čímž dojde k probuzení displeje umístěného v černé části hrnku. Po plném dobití vydrží baterie hrnku v provozu až 90 dní při průměrném používání 10 hodin denně. Nabíjení probíhá bezdrátově a díky plnému aluminiovému prstenci vespod hrnku si s úhlem umístění na nabíjecí podložku nemusíte lámat hlavu.

 


 

Ergonomický a funkční design

Ergonomický tvar hrknu Cuptime 2 a pečlivě volené materiály zaručují, že hrnek příjemně padne snad do každé ruky a odolá i jinak všudypřítomným otiskům prstů. Vnější vrstvu hrnku tvoří tritan, materiál šetrný k životnímu prostředí a samozřejmě zdravotně zcela nezávadný. Čistý design nenarušují žádná tlačítka ani vstupy napájení. Dokonce i jinak příjemně čitelný displej není na první pohled vůbec patrný.