O nás

Nejlepší místo kam se jít podívat
a nakoupit Apple produkty

Ať už jste zvyklý nakupovat jakkoli, naše Apple Premium Reseller prodejny jsou tím pravým místem, kam se vydat. Můžete si u nás vyzkoušet všechny Apple produkty. Pobavit se s naším specialistou a zeptat se na všechny otázky, které Vás napadnou. Nebo se jen podívat co nejnovějšího se děje v Apple světě. A když se rozhodnete pro nákup produktu, pomůžeme Vám ho vybrat a nastavit.

Nakupujte se specialisty

Naši vyškolení specialisté znají perfektně Apple produkty a Apple prostředí, takže pokud si chcete produkt vyzkoušet nebo máte otázky, oni jsou ti, co Vám rádi pomohou s výběrem a naleznou řešení na míru. Navíc pokud se rozhodnete produkt koupit, v prodejně Vám ho nastavíme a pomůžeme s prvními kroky. Ukážeme Vám základní funkce, přeneseme data a projdeme s Vámi prvotní nastavení. Dále také dokážeme nainstalovat další software nebo pomoc s hardwarovými požadavky.


Status Apple Premium Reseller

Status Apple Premium Reseller je nejvyšší možný status, který Apple uděluje svým partnerům. Díky tomu najdete v našich prodejnách nejnovější Apple produkty a profesionální personál a služby. U nás máte jistotu, že zboží na našich prodejnách je z oficiální Apple distribuce určené pro Českou republiku. Naše prodejny najdete v Praze v OC Chodov a OC Nový Smíchov a také v Hradci Králové v OC Futurum a OC Aupark.