Parallels Desktop 12 for Mac

Parallels Desktop® 12 for Mac - obálka s licenčním klíčem představuje rychlé, snadné a výkonné řešení používání aplikací pro Windows na Macu - bez restartování.
Kód
POSWAPPA12001
EAN
846829004962
Part. number
PDFM12L-BX1-EU
Naše cena
2 169 Kč/ ks
Naše cena
1 792 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
POSWAPPA12001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Parallels Desktop 12 for Mac

Technické specifikace

  • Přístup: Některé funkce vyžadují přístup k internetu
  • Média: Aktivační kód a odkaz ke staření

Parallels Desktop 12 pro Mac představuje rychlé, snadné a výkonné řešení používání aplikací pro Windows na Macu - bez restartování. Snadno přecházejte mezi aplikacemi pro Mac a Windows. Vysoký výkon umožňuje bez kompromisů používat kancelářské aplikace jako Microsoft Office. Nově obsahuje sadu nástrojů Parallels Toolbox, která usnadňuje desítky nezbytných každodenních úkonů na Macu.

 

To nejlepší z obou světů

Pracuje ve Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 nebo Windows XP souběžně s macOS.

Nainstalujte si Windows 10

Praktická možnost koupit si Windows 10 přímo z aplikace výrazně usnadňuje instalaci.

Závratná rychlost

Náročné aplikace pro Windows běží plynule, aniž by vám Mac zpomalovaly. A Microsoft Office je rychlejší než kdy jindy. Spouštějte aplikace pro Windows z Docku. Používejte ve Windows gesta, na která jste na Macu zvyklí. Kopírujte, vkládejte a přetahujte položky mezi aplikacemi Windows a pro Mac.

Parallels Toolbox pro Mac

Parallels Toolbox pro Mac vám na Macu usnadní desítky základních každodenních úkolů - za nízkou cenu jedné aplikace. Pořizujte snímky obrazovky, chraňte své soukromé soubory heslem, převádějte videa z Facebooku nebo YouTube a další. Ať s Macem teprve začínáte, nebo jste profík, tato kolekce dobře navržených nástrojů a utilit vám přijde vhod.

 

 

 

 

Snadné přepínání mezi PC a Macem

Průvodce nastavením vám pomůže s bezproblémovým přenosem souborů, aplikací, záložek prohlížeče a dalších dat z PC do Macu.

Nejen pro Windows

Používejte širokou řadu operačních systémů - macOS, Windows 10, 8.1 a 7, Linux, Google Chrome a další.

Trvale aktivní Cortana

S Cortanou, virtuální asistentkou Microsoftu, můžete mluvit, i když Windows 10 neběží v popředí.

Všestranné řešení pro práci doma, v kanceláři i ve škole

Ať jste domácí uživatel, náročný profesionál, student nebo vášnivý hráč, s novým Parallels Desktopem 12 pro Mac vyřešíte na jediném Macu všechny své počítačové potřeby. Používejte programy pro PC, které potřebujete v práci nebo ve škole, a zároveň své oblíbené aplikace pro Mac. V kanceláři, která je vybavená jenom Macy, můžete pořád používat firemní aplikace pro PC, které vy, vaši zákazníci a vaši partneři potřebujete. Bez problémů taky můžete pracovat se soubory pro Windows, které se používají u vás ve škole.