PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka - Černá

PowerUp 3.0 promění obyčejnou papírovou vlaštovku v rychlý motorizovaný letoun, který ovládáte dálkově jen pomocí chytrého telefonu.
Kód
APOOPUCLPS001
EAN
793573896964
Part. number
PU-500-004
Naše cena
1 499 Kč/ ks
Naše cena
1 239 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOOPUCLPS001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka - Černá

Technické specifikace

  • Rozměry: 200 x 18 x 38 mm
  • Hmotnost: 9 g
  • Připojení: Bluetooth Smart 4.0
  • Integrovaný Li-pol akumulátor s kapacitou 75 mAh
  • Celková doba letu na jedno nabití: 10 minut
  • Doba plného nabití: 25 až 30 minut
  • Rychlost: 5 až 8 m/s
  • Dosah ovládání až 50 metrů

Klukovské sny se plní a je jedno, jestli je vám 6 nebo 60!

PowerUp 3.0 promění obyčejnou papírovou vlaštovku v rychlý motorizovaný letoun, který ovládáte dálkově jen pomocí chytrého telefonu. S tím tento chytrý modul komunikuje přes Bluetooth Smart s dosahem až 55 metrů. Ačkoli je PowerUp 3.0 pochopitelně velice lehký a na pohled působí křehce, karbonové tělo mu umožňuje ustát bezpočet nouzových přistání.

PoweUp 3.0 nenásilně propojuje klasické skládání vlaštovek s fyzikou a umění s vědou. Na rozdíl od hotových RC modelů získáváte s PowerUp 3.0 šanci stát se designérem vlastního letadla. Vymýšlejte své vlastní tvary vlaštovek, pilujte aerodynamiku a pokořte gravitaci jako skutečný aviatik. 
 


Aplikace PowerUp 3.0 je k dispozici zdarma, zde.

Chytré a lehké letadlo pro každého

PowerUp 3.0 nabízí skvělou alternativu k velkým, težkým a neskladným RC modelům helikoptér a letadel. Samotný chytrý modelu je drobný a snadno přenosný , přestože kromě motoru obsahuje i akumulátor. Kryt chytrého modulu je vyroben z uhlíkových vláken, je tedy dost odolný a není třeba se obávat prvotních pilotních neúspěchů. Na vlaštovku se modul nasazuje pomocí svorek. Modul je hřídelí spojen s vrtulí a kormidlem, které letoun pohání a řídí.

Složíte, připojíte a letíte!

PowerUp 3.0 rozvijí kreativitu, protože je opravdu jen na vás, co zkusíte poslat do vzduchu. K tomu přidává i trochu fyziky a vědy - neexistuje asi snažší způsob, jak si v praxi osahat principy létání.

V balení naleznete 4 archy voděodolného papíru s předtištěnými schématy vlaštovek, stačí vám ale i obyčejný papír formátu A s gramáží 80 až 100. Pro začátek zkuste předpřipravené vzory - např. invader. Po čase experimentujte s pokročilými vzory, formáty a materiály a nakonec tvořte vlastní stíhačky a bombardéry!

PowerUp 3.0 nainstalujte na hotovou vlaštovku a spárujte s chytrým telefonem, popřípadě tabletem, se systémem iOS nebo Android. Podmínkou je pouze podpora Bluetooth Smart 4.0 a nainstalovaná aplikace PowerUp 3.0.

Létat se doporučuje pouze venku, na dostatečně velkém a přehledném terénu s minimem lidí, psů, stromů či sloupů. A také bez deště a silného větru. Ale pak už jen stačí naplánovat trasu, stoupnout si proti větru a s plynem na cca 70% poslat vlaštovku do vzduchu. Řízení již přebírá autopilot. Vlastně aplikace ve vašem telefonu.

S aplikací jako v kokpitu

Aplikace PowerUp 3.0 simuluje pohle z kokpitu včetně umělého horizontu a páky plynu. Zobrazuje údaje o počasí, úroveň signálu Bluetooth a zbývající kapacitu akumulátoru v chytrém modulu. Umožňuje naprosto intuitivní ovládání ledatla jedinou rukou. Výšku letadlo nabírá nebo ztrácí s úrovní plynu, kterou nastavíte pouhým posunem palce po displeji, na což okamžitě zareaguje hnací vrtulka. Stejně tak směr se změní náklonem telefonu vlevo či vpravo, který pro změnu zkopíruje kormidlo. A aby nedocházelo k prudkým výkyvům v letu, mohou být uživatelské příkazy průběžně korigovány volitelnou technologií FlightAssist. Ovládání lze z dotykového přepnout na pohybové, kdy pohybujete celým telefon a paží. Třešničkou na dortu jsou hlasové pokyny z centra letového provozu.

 Dobíjení a LED indikace

Dobíjení modulu nezabere ani 30 minut, ale umožní 10 minut létání. Modul se dobíjí pomocí micro USB kabelu, který lze připojit ke klasické telefonní nabíječce, power bance nebo počítači. Chytrý modul je také opatřen LED diodou, která indikuje různé situace. Pomalé blikání znamená vyhledávání Bluetooth spojení, rychlé blikání značí nabíjení nebo update firmwaru /při prvním použití) a dvojité problikávání znamená stabilní Bluetooth spojení.
 

Co je v krabici

- Chytrý modul PowerUp 3.0
- Napájecí micro USB kabel
- Náhradní kormidlo a vrtulka
- 2ks archu se schématem Invader
- 2ks archu se schématem Nakamura
- Rychlý návod k použití