Proč iPad na vysokou školu?

Proč iPad
na vysokou školu?

Díky skvělým funkcím, úžasnému displeji, možnosti nosit celou knihovna stále s sebou a přístupu k nespočetnému množství vzdělávacích aplikací, je iPad ideálním společníkem na vysokou školu.

 Tisíce aplikací

Do iPadu si můžete stáhnout tisíce vzdělávacích aplikací, které jsou dělané iPadu na míru - využívají více-dotykovou obrazovku a další přednosti iPadu. Díky nim se můžete vzdělávat kdekoli a kdykoli.

Nejlepší způsob jak dělat to, co děláte každý den

Brouzdejte na webu, posílejte emaily, organizujte úkoly a kalendář a pracujte s Vašimi kontakty - to všechno je na dosah Vašich prstů.

Skvělý způsob jak nakupovat a číst knížky

S aplikací iBooks můžete stahovat knížky, číst je, zvýrazňovat důležité části a psát poznámky. Můžete také číst, organizovat a tisknout PDF dokumenty, což je ideální řešení pro poznámky z přednášky, semestrální práce atd.


iTunes U

Vzdělávejte se na každém kroku s iTunes U - největším online vzdělávací katalogu na světě. Najdete zde celé kurzy, přednášky i cvičení z nejlepších univerzit na světě; a to všechno zdarma.

Pracujte všude kde potřebujete  Díky kancelářskému balíčku iWork, který obsahuje aplikace Pages, Keynote a Numbers, můžete pracovat na svých projektech kdekoli potřebujete.1 Tyto aplikace jsou totiž kompatibilní s dokumenty Microsoft Office.

 

Až neuvěřitelně dlouhá výdrž na baterii

iPad používá stejnou lithium-polymerovou baterii jako je v počítačích Mac. Díky tomu máte k dispozici až 10 hodin studia, psaní, čtení a zábavy.2


Buďte připojení, ať už jste kdekoli

Integrovaná Wi-Fi umožňuje připojit se k jakékoli univerzitní síti bez složitého nastavování. Navíc pokud máte verzi iPadu s mobilním připojením, můžete být online kdekoli a kdykoli.

AirPrint - tiskněte vše bezdrátově

Tiskněte Vaše reporty, dokumenty, emaily a fotky přímo z iPadu přes Wi-Fi na tiskárnách podporující funkci AirPrint. Není potřeba stahovat žádný další software, ovladače nebo tahat kabely.

FaceTime - Komunikujte s přáteli a rodinou ihned po vybalení

Pracujte na skupinových projektech, bavte se se spolužáky nebo učiteli a buďte v kontaktu s kamarády a rodinou. S iPadem můžete být v kontaktu kdekoli Vás napadne.


Najděte Váš iPad

Díky integrované funkci Find My iPad můžete lokalizovat na mapě Váš iPad, na dálku ho zamknout, poslat zprávu a nebo ho vymazat.

Získejte maximum ze svého iPadu

Kdykoli byste potřebovali pomoc nebo poradit s Vaším iPadem, tak sestačí obrátit na naše zkušenékonzultanty v našich prodejnách.

iPad pro všechny

Každý iPad je také vybaven technologiemi (jako např. čtečka obrazovky), které pomáhají studentům, kteří mají problémy s učením nebo mají jiný fyzický hendikep.

iKnow Club

iKnow Club spojuje studenty, kteří jsou fanoušky nebo uživateli produktů společnosti Apple. Cílem je sdílení znalostí a zkušeností mezi jednotlivými členy, poznávání nových lidí a zábava, která je s tím vším spojená. iKnow Club pořádá pravidelné akce jako přednášky, workshopy a poskytuje také podporu a osobní konzultace. Navíc při členství v tomto klubu můžete dostat 8% slevu na Mac (Proč Mac na VŠ). Koukněte kde iKnow Club působí (www.iknow.eu).

Zjistěte, který iPad je pro Vás ten pravý


iPad Air 2
Nejtenčí iPad a zároveň ten nejschopnější.


iPad Air
Dostupnější velký iPad.


iPad mini 4
Nejvyspělejší iPad mini.


iPad mini 2
Nejdostupnější iPad.Kompletní srovnání iPadů najdete zde.

Studentské slevy a možnosti úvěru můžete najít zde.

1 Balíček kancelářských aplikací iWork se prodává separátně.
2 Výdrž baterie je rozdílná podle konfigurace a používání. Další informace si můžete přečíst na stránce www.apple.com/batteries