Proč Mac na vysokou školu?

Proč Mac
na vysokou školu?

Díky nejpokrokovějšímu operačnímu systému na světě je Mac velice jednoduchý na ovládání, ale zároveň také velice výkonný. Zde najdete důvody, proč je Mac nejlepší počítač, který můžete mít pro studium na vysoké škole.

 
Designován se smyslem pro detail

Mac je postaven na nejnovějších technologiích a je navržen tak, aby vydržel.

Pracuje perfektně s Office dokumenty a Windows

Celý kancelářský balíček Microsoft Office - Word, Excel a PowerPoint - funguje na Macu skvěle. Navíc pokud potřebujete během studia použít operační systém Windows, není problém ho na Mac nainstalovat. 1

Mac App Store

Nejlepší způsob jak najít a stáhnout aplikace na Mac je přímo integrován v systému. Díky Mac App Store (http://www.apple.com/uk/osx/apps/app-store.html) jsou nové aplikace vždy na blízku.2


Dlouhá výdrž na baterii

Najít ve škole místo, kde se dá nabít počítač, není jednoduché. Z tohoto důvodu je v každém MacBooku revoluční baterie, která s Vámi dokáže vydržet celý den. 3

Nejvyspělejší operační systém na světě

Operační systém OS X je nejen velice jednoduchý na ovládání, ale také až neuvěřitelně výkonný. Navíc Vás, díky integrované ochraně, pomáhá chránit před viry a dalšími hrozbami.

Je kompatibilní s Vašim příslušenstvím

Mac jednoduše najde školní Wi-Fi sítě a bezproblémově se k nim připojí. Pracuje také téměř s každou tiskárnou, foťákem a Bluetooth zařízením.


Dokumenty, tabulky a prezentace - Mac stylem

Díky balíčku kancelářských aplikací iWork můžete jednoduše vytvářet profesionálně vypadající seminární práce, projekty, prezentace atd. 4 Navíc tyto dokumenty můžete ukládat, otevírat a sdílet tak, aby byly kompatibilní s Microsoft Office.

Je dodáván se softwarem, který si zamilujete

Každý Mac obsahuje software, který Vám umožní dělat neuvěřitelné věci s Vašimi fotkami, videem a hudbou.

Aplikace, které používáte denně, vzájemně spolupracují

Každodenní úkoly jako plánování projektů, psaní seminárních prací, práce s kalendářem, zvládá Mac perfektně. Díky tomu si budete připadat mnohem efektivnější a práce Vám půjde od ruky.


Komunikujte s přáteli a rodinou ihned po vybalení

Díky FaceTime můžete mluvit s kamarády a rodinou “face-to-face” kdykoli, ať už jsou na Macu, iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Navíc teď můžete posílat zprávy přímo z Macu na iPhone, iPad nebo iPod touch. 5


Získejte maximum ze svého Macu

Kdykoli byste potřebovali pomoc nebo poradit s Vaším Macem, tak se stačí obrátit na naše zkušené konzultanty v našich prodejnách.

Mac pro všechny

Každý Mac je vybaven technologiemi, které pomáhají studentům, kteří mají problémy s učením nebo mají jiný fyzický hendikep.


iKnow Club

iKnow Club spojuje studenty, kteří jsou fanoušky nebo uživateli produktů společnosti Apple. Cílem je sdílení znalostí a zkušeností mezi jednotlivými členy, poznávání nových lidí a zábava, která je s tím vším spojená. iKnow Club pořádá pravidelné akce jako přednášky, workshopy a poskytuje také podporu a osobní konzultace. Navíc při členství v tomto klubu můžete dostat 8% slevu na Mac. Koukněte kde iKnow Club působí (www.iknow.eu).
Zjistěte, který Mac je pro Vás ten pravý


MacBook
Plnohodnotný zážitek v nejlehčím a nejkompaktnějším MacBooku.


MacBook Air
Ultimátní notebook pro každodenní práci.


MacBook Pro s Retina displejem
Vysoce výkonný notebook bez kompromisů.


iMac
Vše v jednom s dokonalou výbavou.


Mac Mini
Malý Mac, který velké strčí do kapsy.


Mac Pro
Nejrychlejší a nejvýkonnější Mac.Studentské slevy a možnosti úvěru můžete najít zde.
 


1 Kancelářský balík Microsoft Office a OS Windows se prodávají samostatně.
2 Mac App Store je v USA a dalších zemích přístupný pouze osobám starším 13 let. Seznam dostupných obchodů můžete nalézt na www.apple.com/support/mac/app-store/ww/. Přístup do Mac App Store vyžaduje kompatibilní hardware, software a Internetové připojení.
3 Výdrž baterie je rozdílná podle konfigurace a používání. Další informace si můžete přečíst na stránce www.apple.com/batteries.
4 Balíček kancelářských aplikací iWork se prodává separátně.
5 FaceTime video telefonování vyžaduje Mac s podporou FaceTime nebo iPhone, iPad nebo iPod touch s podporou FaceTime a připojením k Internetu.