Wonder Pack Dash a Dot Roboti s příslušenstvím

Dash a Dot jsou neuvěřitelně chytří roboti, oba doslova nabití schopnostmi. Dokáží výrazně dávat najevo svoji osobnost, interaktivně reagovat na sebe vzájemně i na prostředí nebo důsledně poslouchat vaše příkazy.
Kód
APOSWOPADD001
EAN
857793005527
Part. number
WS-1-WB04-03
Naše cena
8 699 Kč/ ks
Naše cena
7 189 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOSWOPADD001_max_0.jpg

Popis produktu Wonder Pack Dash a Dot Roboti s příslušenstvím

Dash a Dot duo chytrých robotů

Dash a Dot jsou neuvěřitelně chytří roboti, oba doslova nabití schopnostmi. Dokáží výrazně dávat najevo svoji osobnost, interaktivně reagovat na sebe vzájemně i na prostředí nebo důsledně poslouchat vaše příkazy. Jakmile je vybalíte z krabice, hned začnou projevovat svou neposednou povahu a okamžitě nadchnou celou rodinu i školní třídu.

Pro Dash a Dot jsou připraveny aplikace pro chytré telefony a tablety Wonder, Go, Path, Blockly a Xylo, které velmi zábavnou formou umožňují získat první zkušenosti s programováním a robotikou. Měnit povahu robotů, učit je řešit různé úlohy nebo ovládat jejich pohyby a vzájemné interakce je až návykově zábavné. Aplikace jsou postaveny tak, aby si edukativní hru s oběma roboty mohly vychutnávat děti bez schopnosti číst, tedy ještě v předškolním věku, až po dospěláky, kteří se rozhodli přijít na chuť kouzlu programování.
 


Chytří roboti Dash a Dot zdaleka nepředstavují jen skvělou zábavnou hru. Jako velmi efektivní didaktická pomůcka, rozvíjející logické myšlení a pomáhající pochopit principy kybernetiky, jsou hodně využíváni pro rozvoj dětí v rodinách a ve školství.

Wonder Pack obsahuje kromě obou robotů Dash a Dot navíc spoustu dalšího příslušentví, která rozšiřují možnosti zábavy a výuky kybernetiky, jako programovatelný katapult Lancher, Building Brick Extention pro zavtáhnutí stavebnice LEGO do hry, hudební nástroj Xylophone, roztomilé Bunny Ears & Tail a zábavné Buldozer Bar nebo Tow Hook.

Široké příslušenství součástí balení

Wonder Pack obsahuje nejen oba roboty Dash a Dot, ale navíc spoustu dalšího příslušenství, která rozšiřují možnosti zábavy i výuky kybernetiky. Jedním z nich je Launcher. Nabíjení katapultu připevněného za hlavu robota a střelbu míčků můžete plně ovládat z aplikací a dokonce je využít jako programem řízenou aktivitu. Wonder Pack dále zahrnuje Building Brick Extention pro zavtáhnutí stavebnice LEGO do hry, hudební nástroj Xylophone, roztomilé Bunny Ears & Tail a zábavný Buldozer Bar.