WowWee MIP - White and Black

WowWee je inteligentní robot ovládaný gesty nebo chytrým zařízením Android či iOS. Pohybuje se po dvou unikátních kolech a je schopen Vám jak pomoci - unese, nebo přemístí plechovku s pitím, tak si hrát - tančí, bojuje. Staňte se nejlepšími přáteli.
Kód
APOOWWMIP0010
EAN
771171108214
Part. number
0821
Naše cena
3 190 Kč/ ks
Naše cena
2 636 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
APOOWWMIP0010_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu WowWee MIP - White and Black

Technické specifikace

 • Rozměry: 12,7 x 17 x 26 cm
 • Hmotnost: 0,6 kg
 • Připojení: Bluetooth
 • Napájení: 4x baterie AAA (nejsou součástí balení)

Malý balanční domácí robot na 2 kolech, který reaguje na Vaše gesta, je nabitý funkcemi a má svou vlastní osobnost. MiP miluje sledování Vaší dlaně a balancování s podnosem. Užijte si jeho ovládání a následných reakcí díky technologii GestureSense nebo pomocí zařízení disponujícími Bluetooth technologií. Je to inteligentní robot a hračka v jednom.

Získá si bezesporu nejenom děti, ale i dospělé fanoušky robotických vychytávek. Tento zábavný robotický kamarád bude zvídavě prozkoumávat Váš domov, vyhýbat se překážkám, pobaví Vás okouzlujícím tancem i neuvěřitelnými triky a dokonce je schopný Vám donést, tedy spíše dovézt na podnosu požadovanou věc - unese totiž náklad o hmotnosti až 0,6 kg. Jednou bude mít výbornou náladu, jindy ho naopak může něco rozčílit - je to zkrátka opravdová osobnost. Budete překvapeni, co všechno tento unikátní robot dokáže.


Aplikace WowWee MiP App je k dispozici zdarma, zde.


Jednoduché ovládání

Robot se ovládá buď pomocí jednotlivých gest dlaní, které rozpozná díky vestavěnému infračervenému čidlu, nebo jej můžete navigovat svým zařízením s operačním systémem iOS nebo Android. Jednotlivá gesta lze spojit dohromady a robota naprogramovat tak, aby vykonal činnost, skládající se z 50 individuálních příkazů.

Šikovný pomocník

Takže pro něj nebude problém třeba cestovat mezi místnostmi a pokud mu nebude nic bránit v cestě, dovézt Vám z kuchyně například plechovku s pitím nebo nějakou tu sladkost. Stačí tlesknout a naložený náklad je u Vás.

S tímto robotem se nudit rozhodně nebudete a možná občas i zapochybujete, zda přece jen není živý.

Jedinečný a zábavný robot

Pokud zatoužíte si s ním jen tak hrát, zkuste ho pomocí dlaní, kterými mu budete bránit v pohybu, uzavřít do virtuální "klece". Čím déle mu budete bránit, tím obtížnější to pro Vás bude. Jak se zachová, když Vám z tohoto sevření dokáže utéct? Nechejte se překvapit. A což teprve, když si koupíte dva tyto roboty, nabídnou Vám další rozšířené funkce a neutichající zábavu ve formě boje nebo boxování.

A když budete chtít, ať baví on Vás, prostě ho přepněte do režimu tancování a robot bude tancovat do rytmu hudby. S tímto jedinečným robotem se nudit rozhodně nebudete.

Režimy

 • Ovládání pomocí gest
 • Nosič
 • Klec
 • Triky
 • Toulání a zkoumání
 • Tanec
 • Navádění
 
 

Co je v krabici

- WowWee MiP balanční robot
- Podnos pro nošení nákladu
- Stojánek pro zaparkování
- Manuál