ZAGG Limitless univerzální Bluetooth klávesnice CZ

Klávesnice ZAGG Limitless je navržena pro použití s jakýmikoliv zařízeními s operačními systémy iOS, Android nebo Windows. Stačí jen stisknout příslušnou klávesovou zkratku a můžete používat libovolné zařízení. Funguje současně až se třemi zařízeními
Kód
ACOSZALILE050
EAN
8595603921996
Part. number
ZGUNIN-BBZ
Naše cena
1 699 Kč/ ks
Naše cena
1 404 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
ACOSZALILE050_max_0.jpg

Popis produktu ZAGG Limitless univerzální Bluetooth klávesnice CZ


Klávesnice ZAGG Limitless dává sbohem nepříjemnostem spojených s opakovaným párováním různých zařízení k jedné bezdrátové klávesnici. Tato klávesnice dokáže najednou spárovat až tři zařízení, mezi kterými se následně přepínáte jednoduchou klávesovou zkratkou. V okamžiku tak můžete začít psát e-maily, poznámky nebo delší texty na kterémkoli zařízení. Připojit k ní můžete chytré zařízení Android a iOS, ale i standardní stolní PC. Díky vbudovanému stojánku máte všechna tři zařízení stále před sebou a vaše práce s nimi je jednoduchá a pohodlná.

Bezdrátová Bluetooth klávesnice je tím nejjednodušším způsobem, jak pohodlně psát s chytrým telefonem nebo tabletem. Velikost klávesnice odpovídá 12ti palcovému prostoru pro pohodlné psaní. Na rozdíl od jiných přenossných klávesnic má přirozené mezery mezi jednotlivými tlačítky a umožní tak stejně pohodlné a přirozené psaní, na jaké jste zvyklí na stolním počítači nebo notebooku. Českou diakritiku, kterou je klávesnice ZAGG Limitless vybavená, zaručeně oceníte!

Limitless klávesnice je praktická a tenká! Vestavěný stojan drží mobilní zařízení v ideálním pozorovacím úhlu buď v horizontální či vertikální poloze. Je vyrobená tak, aby se po ukončení práce dala pohodlně přenášet v tašce či kabelce.

Univerzálnost

Klávesnice ZAGG Limitless je navržena pro použití s jakýmikoli zařízeními s operačními systémy iOS, Android nebo Windows. Stačí jen stisknout příslušnou klávesovou zkratku a můžete používat libovolné zařízení.

Všestrannost

Spárujte najednou až tři zařízení a jednoduše mezi nimi přepínejte. V jednu chvíli můžete přeskočit z iOS na Android nebo Windows zařízení pouhým stiskem klávesy. Navíc lze spárovat i stolní počítač, čímž ušetříte místo na pracovním stole.

Jednoduchost

Vestavěný držák v podobě dostatečně hluboké rýhy pevně drží smartphone nebo tablet v přirozeném úhlu pro čtení, ať už v horizontální nebo vertikální poloze. Nic nevyklápíte, nic se vám nemůže ulomit.

Výdrž

Na jedno nabití lze klávesnici používat až dva roky.