27" Samsung LC27HG70QQUXEN FullHD, Herní, 144Hz

27" Samsung LC27HG70QQUXEN FullHD, Herní, 144Hz

27" Samsung C27HG70 FullHD Prohnutý, Herní, 144Hz - Objevte nový rozměr reality. Přidejte do vaší práce a zábavy mimořádnou vizuální kvalitu. QLED monitor s inovativním HDR rozlišením a novou quantum dot technologií.
Kód: ESLCSUC27HG70 EAN: 8806088693620 Part No.: LC27HG70QQUXEN
12 490 Kč
10 322 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Samsung QLED monitor

Objevte nový rozměr reality.Přidejte do vašich herních zážitků mimořádnou vizuální kvalitu. Přichází první herní QLED monitor s inovativním HDR rozlišením a novou quantum dot technologií.
 

Barvy na zcela jiné úrovni.

QLED obrazovky přinášejí čistější, jasnější a reálnější barvy než běžné modely monitorů a to zejména v případě červených a zelených odstínů. Nová Metal QD technologie kromě toho zajišťuje i přirozenější barvy, a to bez ohledu na to, zda právě hrajete hry nebo pracujete s aplikacemi.Hlubší černá, jasnější bílá.

Herní monitor CHG70 QLED je prvním monitorem ve své třídě, který přichází s podporou HDR, která se vyznačuje větším rozsahem jasu. Z tmavých oblastí dokáže vytvořit ještě tmavší a ze světlých oblastí jasnější, a to přesně takovým způsobem, abyste obraz viděli se všemi detaily.


  

Oslnivé detaily na větší ploše.

Až 1,7krát větší hustota pixelů než Full HD u monitoru CHG70 vám přinese panoramatický pohled na celou herní scénu, díky čemuž vám neuniknou ani nepřátelé ukrytí v těch nejtmavějších koutech.Křivky, které vás vtáhnou do děje.

Zakřivění monitoru je navrženo tak, aby odpovídalo vašim herním potřebám a ještě více vás vtáhlo do děje při sledování filmů nebo hraní her. Špičková obrazovka monitoru CHG70 se zakřivením 1800R vám přináší skutečně pohlcující zážitek ze sledování, podobný jako v IMAX kině.


  

Nerušené a plynulé hraní.

Vychutnejte si dokonale plynulé hraní díky skutečně rychlé obnovovací frekvenci až 144 Hz, která minimalizuje zkreslení a rozmazání obrazu. Můžete si rovněž vybrat z 60Hz nebo 120Hz obnovovací frekvence a optimalizovat tak výkon monitoru automaticky bez manuálního nastavení.Vhodný pro všechny druhy her.

Na vývoji se podílel tým Samsung Galaxy, který získal druhé místo v LOL Světovém šampionátu 2016. Monitor CHG70 je průmyslově kalibrovaný, dokáže optimalizovat úroveň černých gamma levelů, hodnotu kontrastu, ostrost a nastavení barevného rozsahu pro jakýkoli herní žánr, ať už FPS, RTS, RPG nebo AOS.


  

Přesné a stabilní nastavení.

Silný stojan se dvěma klouby byl navrhnutý pro potřeby těch nejnáročnějších hráčů, aby jej mohli naklánět, otáčet či jinak nastavit do přesné pozice bez jakéhokoli omezení prostoru. Vítězství i v tom nejtěžším souboji tak máte na dosah.