32" Samsung LC32HG70QQUXE QHD Prohnutý s HDR

32" Samsung LC32HG70QQUXE QHD Prohnutý s HDR

32" Samsung LC32HG70QQUXEN - Odezva 1 ms - ostrý obraz v každé situaci|Podpora HDR (High Dynamic Range)|Quantum Dot technologie - přesné zobrazení barev|Přednastavené herní režimy|Rozlišení QHD - jemný obraz i při úhlopříčce 32"
Kód: ESLCSUC32HG70 EAN: 8806088693637 Part No.: LC32HG70QQUXEN
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Samsung Gaming monitor

Objevte nový rozměr reality.
 

Barvy na zcela jiné úrovni.

QLED obrazovky přinášejí čistější, jasnější a reálnější barvy než běžné modely monitorů a to zejména v případě červených a zelených odstínů. Nová Metal QD technologie kromě toho zajišťuje i přirozenější barvy, a to bez ohledu na to, zda právě hrajete hry nebo pracujete s aplikacemi.Hlubší černá, jasnější bílá.

Herní monitor CHG70 QLED je prvním monitorem ve své třídě, který přichází s podporou HDR, která se vyznačuje větším rozsahem jasu. Z tmavých oblastí dokáže vytvořit ještě tmavější a ze světlých oblastí jasnější, a to přesně takovým způsobem, abyste obraz viděli se všemi detaily.

Až 1,7krát větší hustota pixelů než Full HD u monitoru CHG70 vám přinese panoramatický pohled na celou herní scénu, díky čemuž vám neuniknou ani nepřátelé ukrytí v těch nejtmavějších koutech.


  

Křivky, které vás vtáhnou do děje.

Zakřivení monitoru je navrženo tak, aby odpovídalo vašim herním potřebám a ještě více vás vtáhlo do děje při sledování filmů nebo hraní her. Špičková obrazovka monitoru CHG70 se zakřivením 1800R vám přináší skutečně pohlcující zážitek ze sledování, podobný jako v IMAX kině.Přesné a stabilní nastavení.

Silný stojan se dvěma klouby byl navrhnutý pro potřeby těch nejnáročnějších hráčů, aby jej mohli naklánět, otáčet či jinak nastavit do přesné pozice bez jakéhokoli omezení prostoru. Vítězství i v tom nejtěžším souboji je tak máte na dosah.

Monitor CHG70 vám s 2 HDMI porty a Display portem poskytuje bohaté a vysoce výkonné rozhraní pro připojení PC, herních konzolí, přídavných monitorů a jiných zařízení. Vaše požadavky na multitasking budou uspokojeny.